Ankara Cebeci Otel

Cebeci Otelleri

Cebeci Otel Reservasyon

Otel Rezervasyon

keşfet turizm

tatil, otel

tatil köyü ve apart

tatil rehberi
Döviz Kurları EUR2.9 TL GBP4.07 TL USD2.596 TL
Tel:0242 515 30 00
Çalışma Saatlerimiz Biz Sizi Arayalım
Otel Konseptleri               Tek Bay Kabul Eden Oteller       0-14 Yaş Çocuk Ücretsiz Oteller       Aqua Parklı Oteller       En İyi Fiyatlı Oteller        
 
Kredi Kartları      
Facebookta Kesfet.com Twitterda Kesfet.com youtubeta Kesfet.com
Google+
X
DMCA.com

Ankara - Cebeci Otelleri

Cebeci bölgesi otelleri için 25.05.2015 - 30.05.2015 Tarihleri Arasında 2 Cebeci Oteli bulunmuştur. Bu Sayfada yer alan 2 otel 71.2 TL ile 0.0 TL Fiyatları arasında ve Oda Kahvaltı, pansiyon türlerindedir. Cebeci bölgesi otellerinden birini seçtikten sonra giriş ve çıkış tarihlerinizi, kişi sayınızı değiştirebilir, farklı ödeme planlarını anında görebilirsiniz. Ankara - Cebeci Otelleri sayfamızda fiyatları görünmeyen oteller, belirtilen tarih aralıklarında otelin satışı olmadığı içindir. Bunu için farklı bir tarih deneye bilir yada o bölgedeki başka bir otele bakabilirsiniz.
Cebeci Otel
Ankara - Cebeci Otelleri
Oda Kahvaltı
80,00
TL
71,20
TL
'den itibaren
Otelimiz, Başkentin en eski yerleşimlerinden olan Cebeci semtinde olup; Ankara Üniversitesi Hukuk, Siyasal, İletişim, Eğitim, Uluslar arası İlişkiler bölümlerinin bulunduğu Cebeci Kampüsüne, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri, Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültelerine, Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve doğum Hastanesine, İbn-i Sina Hastanesine, A.Ü. Tıp Fakültesi Hastanesine, S.B Ankara Eğitim Hastanesine, Ulucanlar Göz Hastanesine 150- 500m mesafelerdedir. Ankara’ nın tarihi yerleşimlerinden Hamamönü semtine 150m, Bakanlıklar, Kızılay bölgesi, Ankara Askerlik Şubesi, Kara Kuvvetleri Personel Temin Merkezi, MEBS Okulu, 4. Kolordu ya 300m- 2km gibi mesafelerdedir. Cebeci Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Han Hostel Ankara Otel
Ankara - Cebeci Otelleri
Tüm konuklarımızın rahatlıkla konaklıyabilecekleri Ankara Han Hostel 2011 Ağustos ayında Ankara’da açıldı.Kızılay Meydanına 10 dakikalık yürüme mesafesinde ve Esenboğa Havalimanına araçla 30 dakika mesafede olan yerimiz aynı zamanda Anıtkabir,Atatürk Müzesi,Etnografya Müzesi,Hacı Bayram Veli Cami ,Gençlik Parkı,Atatürk Orman Çiftliği gibi tarihi ve turistik yerlere yürüme mesafesindedir. Han Hostel Ankara Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Ankara - Cebeci Otelleri kategorisinde Toplam 2 Ankara Cebeci Otelleri bulunmuştur.

Tatil Merkezleri Şehir Otelleri Kayak Merkezleri Kaplıca & Termal Otel Türleri Kampanyalar
 
tatil'i kesfet logo
Keşfet Turizm Seyahat A.Ş. Tel: +90 242 515 30 00
Tatil'i Bizimle Keşfedin!
tursab (türkiye seyahat acentaları birliği) logosu
A 6207
visa ve mastercard logoları
SSL Certificate Authority

Sitemap | RSS

Üste Git