Ankara Gölbaşı Otel

Gölbaşı Otelleri

Gölbaşı Otel Reservasyon

Otel Rezervasyon

keşfet turizm

tatil, otel

tatil köyü ve apart

tatil rehberi
Döviz Kurları EUR2.994 TL GBP4.225 TL USD2.704 TL
Tel:0242 515 30 00
Çalışma Saatlerimiz Biz Sizi Arayalım
Otel Konseptleri               Tek Bay Kabul Eden Oteller       0-14 Yaş Çocuk Ücretsiz Oteller       Aqua Parklı Oteller       En İyi Fiyatlı Oteller        
 
Kredi Kartları      
Facebookta Kesfet.com Twitterda Kesfet.com youtubeta Kesfet.com
Google+
X
DMCA.com

Ankara - Gölbaşı Otelleri

Gölbaşı bölgesi otelleri için 04.07.2015 - 09.07.2015 Tarihleri Arasında 2 Gölbaşı Oteli bulunmuştur. Bu Sayfada yer alan 2 otel 92.916 TL ile 0.0 TL Fiyatları arasında ve Oda Kahvaltı, pansiyon türlerindedir. Gölbaşı bölgesi otellerinden birini seçtikten sonra giriş ve çıkış tarihlerinizi, kişi sayınızı değiştirebilir, farklı ödeme planlarını anında görebilirsiniz. Ankara - Gölbaşı Otelleri sayfamızda fiyatları görünmeyen oteller, belirtilen tarih aralıklarında otelin satışı olmadığı içindir. Bunu için farklı bir tarih deneye bilir yada o bölgedeki başka bir otele bakabilirsiniz.
Patalya Lakeside Resort Otel
Ankara - Gölbaşı Otelleri
Oda Kahvaltı
104,40
TL
92,92
TL
'den itibaren
Patalya Lakeside Resort kurulduğu günden bu yana spor ve rekreasyon merkezi olarak hizmet vermektedir.Amacımız " Sağlıklı ve mutlu yaşam için herşey " sözünden yola çıkarak stresli ve yorucu kent yaşamından sıkılan misafirlerimizin, nezih bir ortamda spor ve eğlenceye odaklanmalarını sağlamaktır. Tesislerimiz açık ve kapalı havuzun yanında spor ve sağlık aktiviteleri imkanlarını da sunmaktadır. İki bin misafir kapasiteli açık havuz dahilindeki bahçemiz, tanıtım kokteylleri, sergi, defile vb. organizasyonlar için ideal bir mekandır. Organizasyonun niteliğine göre yiyecek içecek servisi, barkovizyon, sesli ve görüntülü sunumlara olanak tanımaktadır. Toplantı, seminer, eğitim ve kongre organizasyonlarınız için alternatif düzenlemelere uygun iki adet toplantı salonumuz bulunmaktadır. Patalya Lakeside Resort Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Ulaşan Otel
Ankara - Gölbaşı Otelleri
Ulaşan Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Ankara - Gölbaşı Otelleri kategorisinde Toplam 2 Ankara Gölbaşı Otelleri bulunmuştur.

Tatil Merkezleri Şehir Otelleri Kayak Merkezleri Kaplıca & Termal Otel Türleri Kampanyalar
 
tatil'i kesfet logo
Keşfet Turizm Seyahat A.Ş. Tel: +90 242 515 30 00
Tatil'i Bizimle Keşfedin!
tursab (türkiye seyahat acentaları birliği) logosu
A 6207
visa ve mastercard logoları
SSL Certificate Authority

Sitemap | RSS

Üste Git