Ankara Haymana Otel

Haymana Otelleri

Haymana Otel Reservasyon

Otel Rezervasyon

keşfet turizm

tatil, otel

tatil köyü ve apart

tatil rehberi
Döviz Kurları EUR2.856 TL GBP3.647 TL USD2.326 TL
Tel:0242 515 30 00
Çalışma Saatlerimiz Biz Sizi Arayalım
Bölge Otelleri               Alanya Otelleri       Antalya Otelleri       Side Otelleri       Bodrum Otelleri       Kemer Otelleri       Kemer Otelleri       Olimpos-Çıralı (Olympos) Otelleri      
 
Kredi Kartları      
Facebookta Kesfet.com Twitterda Kesfet.com youtubeta Kesfet.com
Google+
X
Erken Rezervasyon Talep Formu
DMCA.com

Ankara - Haymana Otelleri

Haymana bölgesi otelleri için 23.12.2014 - 28.12.2014 Tarihleri Arasında 2 Haymana Oteli bulunmuştur. Bu Sayfada yer alan 2 otel 36.425 TL ile 83.3 TL Fiyatları arasında ve Günlük Kullanım - Yarım Pansiyon, Yarım Pansiyon pansiyon türlerindedir. Haymana bölgesi otellerinden birini seçtikten sonra giriş ve çıkış tarihlerinizi, kişi sayınızı değiştirebilir, farklı ödeme planlarını anında görebilirsiniz. Ankara - Haymana Otelleri sayfamızda fiyatları görünmeyen oteller, belirtilen tarih aralıklarında otelin satışı olmadığı içindir. Bunu için farklı bir tarih deneye bilir yada o bölgedeki başka bir otele bakabilirsiniz.
Midas Termal Otel Haymana
Ankara - Haymana Otelleri
Günlük Kullanım - Yarım Pansiyon
38,75
TL
36,42
TL
'den itibaren
Midas Haymana’nın gerçek termal sularıyla romatizmal hastalıklardan solunum rahatsızlıklarına, nörolojik hastalıklarınızdan deri, kalp ve rahatsızlıklarına kadar bir çok sorununuza şifa bulurken, bendensel ve ruhsal olarak yenilenmenin keyfini süreceksiniz. Günün yorgunluğunu atıp hoşça vakit geçirmek için karma olarak kullanılan ahali kısmından faydalanabilir veya sultan hanımlar için özel olarak tasarlanan bölümü tercih edebilirsiniz. Elverişli havalarda bahçe içindeki açık havuzumuzun keyifine varabilir, kışın ise üstünüze kar yağarken yüzebilirsiniz. Birbirinden farklı aktivite seçenekleri ile havuzlarımızda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Bel ve Boyun Fıtıkları · Deri, Cilt Hastalıkları · Yüksek Tansiyon ve Kalp Yetmezliği, Damar Sertlikleri · Bronşit, Astım, Romantid, Atrid ve Solunum Yolu Hastalıkları · Beyin, Omurilik Rahatsızlıkları · Çocuk Felci · Romatizmal Hastalıklar ve Kireçlenmeler · Böbrek ve Safra Kesesi Rahatsızlıkları, Kum Taşlarının Dökülmesi · Nörolojik, Sinir Sistemi Bozuklukları · Müzmin, Mafsal, Yıpranma, Aproz, Siyatik ve Kadın Hastalıklarında tedavi edici etkisi vardır. Midas Termal Otel Haymana Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Doc's Doktorun Oteli
Ankara - Haymana Otelleri
Yarım Pansiyon
83,30
TL
'den itibaren
Termal'de Yeni Yıl KEyfi
Şehirden 60 Km (50 Dakika), Esenboğa Havalimanı’ndan 101 Km (1 Saat 30 Dakika) uzaklıktadır. Doc's Doktorun Oteli Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Ankara - Haymana Otelleri kategorisinde Toplam 2 Ankara Haymana Otelleri bulunmuştur.

Tatil Merkezleri Şehir Otelleri Kayak Merkezleri Kaplıca & Termal Otel Türleri Kampanyalar
 
tatil'i kesfet logo
Keşfet Turizm Seyahat A.Ş. Tel: +90 242 515 30 00
Tatil'i Bizimle Keşfedin!
tursab (türkiye seyahat acentaları birliği) logosu
A 6207
visa ve mastercard logoları
SSL Certificate Authority

Sitemap | RSS

Üste Git