Antalya Belek Otel

Belek Otelleri

Belek Otel Reservasyon

Otel Rezervasyon

keşfet turizm

tatil, otel

tatil köyü ve apart

tatil rehberi
Döviz Kurları EUR2.836 TL GBP3.603 TL USD2.242 TL
Tel:0242 515 30 00
Çalışma Saatlerimiz Biz Sizi Arayalım
Bölge Otelleri               Alanya Otelleri       Antalya Otelleri       Side Otelleri       Bodrum Otelleri       Kemer Otelleri       Kemer Otelleri       Olimpos-Çıralı (Olympos) Otelleri      
 
Kredi Kartları      
Facebookta Kesfet.com Twitterda Kesfet.com youtubeta Kesfet.com
Google+
X
Erken Rezervasyon Talep Formu
DMCA.com

Antalya - Belek Otelleri

Belek bölgesi otelleri için 26.10.2014 - 31.10.2014 Tarihleri Arasında 49 Belek Oteli bulunmuştur. Bu Sayfada yer alan 20 otel 103.2 TL ile 0.0 TL Fiyatları arasında ve Herşey Dahil, Ultimate Herşey Dahil, High Class Herşey Dahil, Ultra Herşey Dahil, pansiyon türlerindedir. Belek bölgesi otellerinden birini seçtikten sonra giriş ve çıkış tarihlerinizi, kişi sayınızı değiştirebilir, farklı ödeme planlarını anında görebilirsiniz. Antalya - Belek Otelleri sayfamızda fiyatları görünmeyen oteller, belirtilen tarih aralıklarında otelin satışı olmadığı içindir. Bunu için farklı bir tarih deneye bilir yada o bölgedeki başka bir otele bakabilirsiniz.
River Garden Residence
Antalya - Belek Otelleri
Herşey Dahil
120,00
TL
103,20
TL
'den itibaren
River GAntalya Uluslararası Havalimani`na 30 km mesafede olup; şehir merkezine 40 km`dir. Belek merkeze ise sadece 5 km uzaklıktadır. Ayrica arkeolojik olarak birçok medeniyeti içinde barindirmiş Antalya ve etrafındaki tarihi mekanlara da cok yakındır: » Zira, şehrin kuruluşu hakkında net bir bilgi olmamasına rağmen; M.O. 150 yıllarında, Bergama Krali II. Attalos döneminde kurulduğuna inanılır. Attalia ismi verilen şehir; denizcilik ve askeri deniz birlikleri için ideal bir yerdir. Bununla birlikte, 2008 yılında Antalya Doğu Garajı`nda yapılan kazılarda, şehrin M.O. III. yüzyılda kurulduğuna dair işaretler ve kalıntılar bulunmuştur. Böylece, şehrin kabul gören tarihten daha önce kurulduğu kanaatine varılmıştır. Bergama Kralı III. Attalos M.O. 133`de öldüğünde, vasiyeti üzerine şehir, Roma İmparatorluğu yönetimine geçmiştir. Roma İmparatorluğu döneminde Antalya, oldukça gelişmiş ve mureffeh bir şehirdi. River Garden Residence Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Crystal Paraiso Verde Resort
Antalya - Belek Otelleri
Ultimate Herşey Dahil
119,00
TL
103,53
TL
'den itibaren
Antalya’da Belek-Boğazkent mevkiinde bulunan otel, Belek sahilinin kristal görünümlü denizine 400 m konumda inşa edilmiş olup, Antalya Havalimanına 40 km ve Antalya şehir merkezine 50 km mesafededir. Farklı sıcak mimarisi ve olağanüstü peyzajının güzelliği ile ön plana çıkan otelimiz, sahilinde 500 m uzunluğunda ve 100 m genişliğinde ince kumlu özel plajı, toplamda 1615 m² alana sahip çeşitli büyüklükte havuzları ve aquaparkı ile özellikle çocuklu aileler için adeta bir tatil cennetidir. Crystal Paraiso Verde Resort Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Crystal Family Resort&Spa Otel
Antalya - Belek Otelleri
Ultimate Herşey Dahil
136,00
TL
115,60
TL
'den itibaren
Antalya’da Belek-Boğazkent mevkiinde bulunan otel, Belek sahilinin kristal görünümlü denizine 400 m konumda inşa edilmiş olup, Antalya Havalimanına 40 km ve Antalya şehir merkezine 50 km mesafededir. Farklı sıcak mimarisi ve olağanüstü peyzajının güzelliği ile ön plana çıkan otelimiz, sahilinde 500 m uzunluğunda ve 100 m genişliğinde ince kumlu özel plajı, toplamda 1615 m² alana sahip çeşitli büyüklükte havuzları ve aquaparkı ile özellikle çocuklu aileler için adeta bir tatil cennetidir. Crystal Family Resort&Spa Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Titanic Deluxe Belek
Antalya - Belek Otelleri
High Class Herşey Dahil
315,00
TL
286,65
TL
'den itibaren
Su sporları sadece yaz sezonunda ve tesisin belirtiği dönemlerde yapılmaktadır. Tesiste gerekli doluluk sağlanmadığı takdirde konseptte değişiklik uygulanabilir. Otele evcil hayvan kabul edilmez.Otelin Plaja mesafesi 1200m olup, ulaşım nehirden ve karadan özel vasıtalar ile sağlanmaktadır. Titanic Deluxe Belek Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Limak Arcadia Golf & Sport Resort Otel
Antalya - Belek Otelleri
Ultra Herşey Dahil
279,90
TL
221,12
TL
'den itibaren
Limak Oteller zincirinin ilk halkası olan Limak Arcadia Golf& Sport Resort, 1995 Eylül ayından itibaren siz değerli misafirlerimizehizmet vermektedir Mitolojide "huzur vadisi" anlamına gelen ve toplam 97.000 m2 alan üzerinde kurulmuş olan Arcadia da, doğanın bize sunmuş olduğu mavi ve yeşil güzellikleri aynı anda yaşayabilirsiniz. Amacımız sizlere unutmayacağınız anlarla dolu mutlu ve huzurlu bir tatil sunmaktadır. Çağdaş medeniyetleri oluşturan kültürlerin tarihi mirasını koruyan Antalya, Akdeniz'in eşsiz iklimi. Belek 'in muhteşem havası ve Arcadia'nın sıcak misafirperverliği ile anlam kazanmıştır. Limak Arcadia Golf & Sport Resort Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Limak Atlantis Deluxe Resort Otel
Antalya - Belek Otelleri
Ultra Herşey Dahil
289,90
TL
229,02
TL
'den itibaren
Uluslararası Limak Oteller Zincirinin son halkası olan Limak Atlantis Resort Hotel, 3 Mayıs 2002 tarihinde Türk Turizmine kapılarını açtı. Altın sarısı kumsalı ve bahçesinde koruduğu yüz yıllık çam ağaçlarıyla, yeniden doğan Atlantis ana bina ve 2 resort binadan meydana geliyor. Limak Atlantis Deluxe Resort Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Jacaranda Club & Resort
Antalya - Belek Otelleri
Herşey Dahil
122,85
TL
98,28
TL
'den itibaren
Belek Turizm mevkiinde Belek'e 4 km, Kadriye’ye 3 km, Antalya'ya 45 km ve Antalya Havaalanı'na 35 km mesafededir. Sahile direk ulaşım ( 270m uzunlukta) , toplam 6 havuzlu, 1 Ana havuzu, 1 Relax,1 çocuk havuzu, 1 kaydıraklı havuzu, 1 Aktivite havuzu ve son olarak kapalı yüzme, havuzu ( kış döneminde ısıtmalıdır), şezlong, havlu ve güneş şemsiyesi ücretsizdir. 2 Tennis sahası ( sert quarzsand zeminli) ışıklı, Mini futbol, Aerobic, Yoga, Spor salonu, Billardo, Trapez, Plaj Voleybollu, Basketbol, Boccia, Su sporları, satranç, Okçuluk, Gece kulübü, Annimasyonlar, nargile çadırı. SPA/Masajları, Sauna, Türk Hamamı, Vucut ve Yüz bakımı , Uzak doğu, masajı , buhar banyosu, Vakumlu banyo mevcuttur. Çocuk : Küçük misafirler için çocuk havuzu, mini club (4- 12 yaş), bebek havuzu, çocuk aktiviteleri, mini hayvanat bahçesi mevcuttur.Denize sıfır konumdaki otelin özel plaj alanı bulunmaktadır. Plajda şezlong, şemsiye, minder servisi ücretsizdir. Jacaranda Club & Resort Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa Otel
Antalya - Belek Otelleri
Ultimate Herşey Dahil
136,00
TL
115,60
TL
'den itibaren
Antalya’da Belek-Üçkum mevkiinde bulunan otelimiz, Belek sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda inşa edilmiş olup, Antalya Havalimanına 35 km ve Antalya şehir merkezine 45 km mesafededir. Farklı sıcak mimarisi ve olağanüstü peyzajının güzelliği ile ön plana çıkan otelimiz, sahilinde 300 m uzunluğunda kumlu özel plajı, çeşitli büyüklükte havuzları ve aquaparkı ile özellikle çocuklu aileler için adeta bir tatil cennetidir. 120.000 m² alanda, 5 katlı ve 3 bloklu olan otelimizde toplam 420 oda bulunmaktadır. Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Crystal Water World Resort&Spa
Antalya - Belek Otelleri
Ultimate Herşey Dahil
136,00
TL
116,96
TL
'den itibaren
Türk konukseverliğinin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otelimizden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırladığımız, “Ultimate All Inclusive” konseptimiz; konuklarımıza girişte sunduğumuz soğuk saray şerbeti ve cezerye ile başlamakta ve 24 saat boyunca zengin yemek ve içki çeşitleriyle devam etmektedir.Crystal Waterworld Resort & Spa sıcak mimarisi ve olağanüstü peyzajının güzelliği ile ön plana çıkan otelimiz, sahilinde 500 m uzunluğunda ve 100 m genişliğinde ince çakıllı ve kumlu özel plajı, toplamda 1715 m² alana sahip çeşitli büyüklükte havuzları ve aquaparkı ile özellikle çocuklu aileler için adeta bir tatil cennetidir. 42.000 m² alanda, 20.000 m² otel binası ve 18.000 m² otel bahçesi olarak, 4’ er katlı 9 blok otel binası ve 3’ şer katlı 4 blok şeklinde yerleşen tesiste toplam 886 oda bulunmaktadır. Crystal Water World Resort&Spa Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Belconti Resort Otel
Antalya - Belek Otelleri
Ultimate Herşey Dahil
150,00
TL
127,50
TL
'den itibaren
Antalya’nın 35 km doğusundaki yeni Turizm Merkezi Belek’de, okaliptüs ormanları ve çam ağaçları ile koruma alanı ve kumlu / ince çakıllı sahil şeridi üzerinde bulunmaktadır. Belconti Resort Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Dionis Otel
Antalya - Belek Otelleri
Herşey Dahil
167,07
TL
137,00
TL
'den itibaren
Dionis Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Adora Golf Resort Otel
Antalya - Belek Otelleri
Herşey Dahil
180,00
TL
169,20
TL
'den itibaren
2009 yılında yenilenen Adora Resort Hotel, 116.000 m² alan üzerine kurulmuş olup 300 mt. uzunluğunda özel kum plajına sahiptir. Adora Resort Otel, Belek Turizm Merkezi'nde, Kadriye Beldesine 5, Serik’e 12, Antalya Şehir Merkezi'ne 39 ve Antalya Havaalanı'na 29 Kilometre uzaklıktadır. Ayrıca, Türkiye’nin golf merkezi Belek’in en güzel 5 golf kulübüne yaklaşık 1 kilometre uzaklıktadır. 2 ayrı otel binasında bulanan 260 Otel odası ve bahçe içerisinde iki katlı bloklardan oluşan 240 Club odası olmak üzere toplam 500 odasının yanı sıra 10 Aile odası ve 7 suit oda ile sizlere konfor sunmaktadır. Her mevsimde ayrı bir keyfi sunan Adora Resort Hotel, açık yüzme havuzları, 4 kaydıraklı aquaparkı ve kilometrelerce uzunluktaki Belek Sahili'nin ince kumlu sahilinde dilediğiniz gibi dinlenip güneşlenmeniz için size özel plajı ile yaz aylarında tatil imkanı sunar. Yine yaz aylarında, Ana restaurantının yanı sıra, 4 adet A la carte restaurant, Cappadocia restaurant, Snack restaurant, Gözleme çadırı, Beach bar, Pool bar, Lobby bar, Caretta bar ve Türk kahvesi ile her türlü yiyecek ve içecek hizmeti verilirken, gece eğlenceleri için Amfi tiyatromuz ve diskomuz hizmetimizdedir. 12 ay boyunca mükemmel ortamında Kapalı Yüzme Havuzu, SPA Merkezi, Sauna, Jakuzi, Buhar Banyosu ve Türk Hamamının yanı sıra çeşitli masajlar ile bedeninizin yenilenip gençleştiğinizi hissettirecektir. Adora Resort Hotel, dinlence tatilinin yanında tüm toplantı ve kongre organizasyonlarınız için 12 adet değişik ebatlardaki toplantı salonları ile de hizmet vermektedir. Büyük spor organizasyonlarına da imza atan Adora Resort Hotel, 4 adet futbol sahası ve 7 adet tenis kortu ile her türlü kamp ve turnuva imkanı sunmaktadır. Uzun yıllar ailemizin bir parçası olan ekibimiz, tecrübesi ve güler yüzü ile hizmet vermek üzere sizleri otelimize beklemektedir. Adora Resort Hotel, 500 odasının tamamında aynı konfor ve rahatlığı sunar. Otel binasında bulunan 260 otel odasında; mini bar, uydu – tv, merkezi klima ( ısıtma – soğutma ) , elektronik kasa, direkt telefon ve banyosunda küvet, WC, saç kurutma makinesi mevcuttur. Bahçe içerisinde yer alan 2 katlı 10 bloktan oluşan 240 club odalarında da aynı konforu bulabilirsiniz. Club odalarında banyolar duşlu olup WC ve saç kurutma makinesi de mevcuttur. Adora Golf Resort Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Ic Santai Family Resort Otel
Antalya - Belek Otelleri
Ultra Herşey Dahil
200,00
TL
'den itibaren
IC Hotels zincirine ait IC Hotels Santai FamilyResort Antalya ili Belek Turizm Merkezinde 94.240 m2 üzerine kurulmuş"Ultra All Inclusive ve VIP hizmeti" sunan beş yıldızlı otelkategorisindedir. Antalya şehir merkezine 40 km , Antalya Havalimanınaise 30 km uzaklıkta bulunmaktadır. Geniş bir araziye sahip olan tesis özel tasarlanmış peyzajı içerisinde palmiyelerle süslü gezi yolları,Akdeniz iklimi özelliğini taşıyan bin bir çeşit bitki türleri, hertürlü beklentiye hizmet veren süs ve yüzme havuzları ile konuklarınaözlenen ve farklı bir tatil anlayışı sunmaktadır. Çocuklu ailelerinrahat tatil yapmalarını sağlamak amacıyla otel bünyesinde hizmet veren"Kids World " Oyun Merkezi, yiyecek üniteleri, konaklama üniteleri,oyun salonları, oyun ve eğitim merkezleri, yetenek geliştirmemerkezleri, yüzme havuzları , su ve oyun havuzları, kaydırak sistemleri ve doğal parklardan oluşmaktadır. Ic Santai Family Resort Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Aydınbey Famous Resort
Antalya - Belek Otelleri
Aydınbey Famous Resort; 34 aile ve 204 standart odası ile Boğazkent Belek mevkiinde ve Antalya havaalanına 40 km, Belek'e 12 km mesafededir . Açık ve kapalı restoranı, a'la carte restoranı, çeşitli barları, özel kum plajı, açık ve kapalı yüzme havuzları, kaydıraklı çocuk havuzu, çocuk kulübü ve çocuk oyun alanı, toplantı salonları, Türk hamamı, sauna, jakuzi, güzellik salonu, TV odası, doktor servisi, kuaför, çamaşırhane hizmetleri, alışveriş imkanları, su sporları, tenis, basketbol, plaj voleybolu ile misafirlerimizin hizmetindeyiz. Aydınbey Famous Resort Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Susesi Luxury Resort Spa & Golf Otel
Antalya - Belek Otelleri
Susesi Hotel Belek, Şehir merkezine 40 km., havaalanına 35 km. mesafede, Denize sıfır konumdaki tesisin 300 metre uzunluğunda kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu plajda ücretsiz. 90.000 m2 alana kurulu 628 odalı bir tesistir. Antalya Belek'te kurulmuş olan Susesi De Luxe Resort, muhteşem mimarisi ve göl evleri ile konforu ve ihtişamı yaşatıyor. Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler. Bazı yerli ve yabancı, alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz. A la carte restoranlar rezervasyonlu ve ücretsiz. Minibar hergün soft içecekler ile dolduruluyor. Uzak Doğu rehabilitasyon merkezi, masaj odaları ve güzellik merkezinin yer aldığı SPA'sıyla hizmet veriyor. Doktor var. Su sesi Otelde voleybol, basketbol ve tenis kortu bulunuyor. Tenis kortu aydınlatması ücretli. Susesi Luxury Resort Spa & Golf Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Vera Club Otel Mare
Antalya - Belek Otelleri
Vera Club Hotel Mare sizlere kaliteli ve konforlu tatil yapma olanağını sağlar. Muhteşem konumu itibarıyle yeşil ve mavinin bilrlikteliğine eşlik eder. Unutulmayacak bir tatil için Vera Club Hotel Mare en iyi seçimdir. Vera Club Otel Mare Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Club Asteria Belek
Antalya - Belek Otelleri
Belek yöresinin ve masmavi Akdeniz'in uzun ve geniş kumsalının hemen yanında 125 dönüm arazi üzerine Lykia Mimarisi tarzında 2 katlı konaklama üniteleri olarak yapılandırılmıştır. Özenle seçilen çam, hurma, palmiye ve benzer ağaçların süslediği, yemyeşil bir bitki örtüsünün kapladığı, tarih ve tabiat ile iç içe, çeşitli konfor, eğlence ve dinlence imkanlarını size sunmaktadır. Club Asteria Belek Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Maritim Pine Beach Resort Otel
Antalya - Belek Otelleri
Maritim Pine Beach Resort, Doğa ve Golf cenneti olan Belek’de fıstık çamı ormanı ve portakal ağaçlarının içerisinde ,57,000 m² alan üzerine kurulmuş, doğayla bütünleşmiş bir tatil cennetidir. Otel denize sıfır konumda olup 100 m uzunluğunda sahil ince kumalardan oluşan kumsaldır. Maritim Pine Beach Resort Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Letoonia Golf Resort Otel
Antalya - Belek Otelleri
Deniz kenarında, yuvanız kadar sıcak, samimi iki ayrı ortamdan oluşan Letoonia Dünyasına hoş geldiniz. Letoonia Club & Hotel Ege kıyılarına nazır olup Fethiye’ deyken Letoonia Golf Resort ise Akdeniz kıyısında, Antalya yakınlarındaki Belek tatil merkezinde kurulmuş ve dünya çapında tanınan bazı golf sahalarına kolay ulaşım imkanına sahiptir. Sitemizi ziyaret edin ve Letoonia’nın sizlere sunduğu tüm olanakları keşfedin. Letoonia Golf Resort Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Dyadom Otel Resort
Antalya - Belek Otelleri
Yüksek kalitede hizmet sunan Dyadom Hotels Belek Resort'da herşey en ince ayrıntısına kadar sizler için düşünüldü.Düşlerinizdeki tatil için aradıgınız herşey elinizin altında... Otelimiz Antalya, Serik, Boğazkent mevkiinde, denize sıfır 7800 metrekare arazi üzerine kurulmuştur. Dyadom Otel Resort Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
« Önceki 1 3
Antalya - Belek Otelleri kategorisinde Toplam 49 Antalya Belek Otelleri bulunmuştur.

Tatil Merkezleri Şehir Otelleri Kayak Merkezleri Kaplıca & Termal Otel Türleri Kampanyalar
 
tatil'i kesfet logo
Keşfet Turizm Seyahat A.Ş. Tel: +90 242 515 30 00
Tatil'i Bizimle Keşfedin!
tursab (türkiye seyahat acentaları birliği) logosu
A 6207
visa ve mastercard logoları
SSL Certificate Authority

Sitemap | RSS

Üste Git