Balıkesir Balıkesir Merkez Otel

Balıkesir Merkez Otelleri

Balıkesir Merkez Otel Reservasyon

Otel Rezervasyon

keşfet turizm

tatil, otel

tatil köyü ve apart

tatil rehberi
Döviz Kurları EUR2.994 TL GBP4.225 TL USD2.704 TL
Tel:0242 515 30 00
Çalışma Saatlerimiz Biz Sizi Arayalım
Otel Konseptleri               Tek Bay Kabul Eden Oteller       0-14 Yaş Çocuk Ücretsiz Oteller       Aqua Parklı Oteller       En İyi Fiyatlı Oteller        
 
Kredi Kartları      
Facebookta Kesfet.com Twitterda Kesfet.com youtubeta Kesfet.com
Google+
X
DMCA.com

Balıkesir - Balıkesir Merkez Otelleri

Balıkesir Merkez bölgesi otelleri için 04.07.2015 - 09.07.2015 Tarihleri Arasında 3 Balıkesir Merkez Oteli bulunmuştur. Bu Sayfada yer alan 3 otel 93.45 TL ile 0.0 TL Fiyatları arasında ve Oda Kahvaltı, pansiyon türlerindedir. Balıkesir Merkez bölgesi otellerinden birini seçtikten sonra giriş ve çıkış tarihlerinizi, kişi sayınızı değiştirebilir, farklı ödeme planlarını anında görebilirsiniz. Balıkesir - Balıkesir Merkez Otelleri sayfamızda fiyatları görünmeyen oteller, belirtilen tarih aralıklarında otelin satışı olmadığı içindir. Bunu için farklı bir tarih deneye bilir yada o bölgedeki başka bir otele bakabilirsiniz.
Asya Otel Balıkesir
Balıkesir - Balıkesir Merkez Otelleri
Oda Kahvaltı
105,00
TL
93,45
TL
'den itibaren
İlgili ve sıcak bir HOŞGELDİNİZ' le karşılanacağınız HOTEL ASYA dekorasyonundan servisine kadar tüm ayrıntlarda özenle yakalanan farklı atmosferiyle Balıkesir deki evinizdir. 63 standart ve 2 suit oda olmak üzere toplam 65 oda zevkli dekorasyon ile donatılmıştır. Sizleri mutlaka bekliyoruz... Asya Otel Balıkesir Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Grand Yılmaz Otel
Balıkesir - Balıkesir Merkez Otelleri
Hotel Grand Yılmaz, Balıkesir'in merkezinde konforlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Hotel Grand Yılmaz Restaurantında Türk Ve Uluslararası Mutfakların spesiyallerini Sunuyor. Otelde Roof Restaurant, Cafe, Konferans Salonu, TV. Salonu, Kapalı Otopark, Kuru Temizleme, Kasa ve 24 saat Oda Servisi mevcuttur. Hotel Grand Yılmaz'ın odalarında Klima, Minibar, Renkli TV., Saç Kurutma Makinası, Uydu Yayını, Kablolu TV., CD Müzik Kanalları, İnternet erişimi, Telefon bulunmaktadır.Hotel Grand Yılmaz Balıkesir'in En Gözde Merkezi Olan Milli Kuvvetler Caddesi'nde hizmet vermektedir. Grand Yılmaz Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Hotel Bengi
Balıkesir - Balıkesir Merkez Otelleri
Otel Bengi şehir merkezinde, Edremit 90 km, Balıkesir Havaalanı 2 km, mesafede yer almaktadır. Otel 12 suit oda, 30 toplam oda, 72 toplam yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Hotel Bengi Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Balıkesir - Balıkesir Merkez Otelleri kategorisinde Toplam 3 Balıkesir Balıkesir Merkez Otelleri bulunmuştur.

Tatil Merkezleri Şehir Otelleri Kayak Merkezleri Kaplıca & Termal Otel Türleri Kampanyalar
 
tatil'i kesfet logo
Keşfet Turizm Seyahat A.Ş. Tel: +90 242 515 30 00
Tatil'i Bizimle Keşfedin!
tursab (türkiye seyahat acentaları birliği) logosu
A 6207
visa ve mastercard logoları
SSL Certificate Authority

Sitemap | RSS

Üste Git