Balıkesir Gönen Otel

Gönen Otelleri

Gönen Otel Reservasyon

Otel Rezervasyon

keşfet turizm

tatil, otel

tatil köyü ve apart

tatil rehberi
Döviz Kurları EUR2.869 TL GBP3.632 TL USD2.244 TL
Tel:0242 515 30 00
Çalışma Saatlerimiz Biz Sizi Arayalım
Bölge Otelleri               Alanya Otelleri       Antalya Otelleri       Side Otelleri       Bodrum Otelleri       Kemer Otelleri       Kemer Otelleri       Olimpos-Çıralı (Olympos) Otelleri      
 
Kredi Kartları      
Facebookta Kesfet.com Twitterda Kesfet.com youtubeta Kesfet.com
Google+
X
Erken Rezervasyon Talep Formu
DMCA.com

Balıkesir - Gönen Otelleri

Gönen bölgesi otelleri için 23.10.2014 - 28.10.2014 Tarihleri Arasında 4 Gönen Oteli bulunmuştur. Bu Sayfada yer alan 4 otel 0.0 TL ile 0.0 TL Fiyatları arasında ve pansiyon türlerindedir. Gönen bölgesi otellerinden birini seçtikten sonra giriş ve çıkış tarihlerinizi, kişi sayınızı değiştirebilir, farklı ödeme planlarını anında görebilirsiniz. Balıkesir - Gönen Otelleri sayfamızda fiyatları görünmeyen oteller, belirtilen tarih aralıklarında otelin satışı olmadığı içindir. Bunu için farklı bir tarih deneye bilir yada o bölgedeki başka bir otele bakabilirsiniz.
Yeşil Otel Gönen Kaplıcaları Otel
Balıkesir - Gönen Otelleri
Restaurantlarımızda açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği seçenekleri özenli bir dekorasyon ve kaliteli sunumu ile size gerçek yemek keyfini yaşatacak. Yeşil Otel Gönen Kaplıcaları Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Güneş Otel Gönen Kaplıcaları
Balıkesir - Gönen Otelleri
YILDIZ OTEL'İN Arka bahçesinde yer alan GÜNEŞ OTEL 3 katlı bir tesis olup otel bünyesinde bayanlara ve baylara özel 2 adet havuz (İKLİMLENDİRME SANTRALİ SAYESİNDE NEM ORANI AYARLANABİLİR) yine bayanlara ve baylara özel 2 adet TÜRK HAMAMI istenilen saatte kullanılabilir. Yeniden dizayn edilen lobi restorant ve vitamin barında rahatlığın keyfini çıkarabilir. Güneş Otel Gönen Kaplıcaları Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Park Otel Gönen Kaplıcaları
Balıkesir - Gönen Otelleri
YILDIZ OTEL'e koridordan bağlantısı olan PARK OTEL 2 katlıdır. 57 odası 118 yatak kapasitelidir. Ayrıca 2 odasıda engelli misafirlerimiz için düzenlenmiştir. PARK OTEL'imiz tüm odaları bahçe manzaralıdır. Burada konaklayan misafirlerimiz YILDIZ OTEL aktivitelerine ve diğer imkanlarından istifade etmektedir. Park Otel Gönen Kaplıcaları Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Yıldız Otel Gönen Kaplıcaları
Balıkesir - Gönen Otelleri
Yıldız Termal Otel ; Uludağ ile Marmara denizi arasındaki Osmanlı tarihiyle yoğrulmuş otelimiz, 600 yılı aşkındır akmakta olan termal sularıyla, sağlıklı sularıyla vermektedir. Sıcaklığı 42 C 'de ,calsiyum, magnezyum, bikarbonat' tan zengin tabii sulara sahip olan tesis, bu özelliklerinden dolayı ; -- Degeneratif romatizmal hastalıklar " her türlü kireçlenmeler, lumbago, belfıtığı " -- İltihaplı romatizmal hastalıkların kronik dönemleri " ankilozan spondilitis, romatoit artrik, vb. " -- Yumuşak doku romatizmal hastalıkları " myalgie, fibrosit, periarteit vb. " -- Kırık sekelleri ve ortopedi ameliyatı rehabilitasyonunda -- Felç ve felç sekellerinin rehabilitasyonunda -- İdrar yollarının taşları ve kronik iltihaplarında -- Mide - barsak sistemi hastalıklarında " gasteit, kabızlık, kolit vb. " -- Gut hastalığında ve aksieten' in kaldırılmasında şifa etkisi vardır. Yıldız Otel Gönen Kaplıcaları Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Balıkesir - Gönen Otelleri kategorisinde Toplam 4 Balıkesir Gönen Otelleri bulunmuştur.

Tatil Merkezleri Şehir Otelleri Kayak Merkezleri Kaplıca & Termal Otel Türleri Kampanyalar
 
tatil'i kesfet logo
Keşfet Turizm Seyahat A.Ş. Tel: +90 242 515 30 00
Tatil'i Bizimle Keşfedin!
tursab (türkiye seyahat acentaları birliği) logosu
A 6207
visa ve mastercard logoları
SSL Certificate Authority

Sitemap | RSS

Üste Git