Bursa Çekirge Otel

Çekirge Otelleri

Çekirge Otel Reservasyon

Otel Rezervasyon

keşfet turizm

tatil, otel

tatil köyü ve apart

tatil rehberi
Döviz Kurları EUR2.888 TL GBP3.633 TL USD2.255 TL
Tel:0242 515 30 00
Çalışma Saatlerimiz Biz Sizi Arayalım
Bölge Otelleri               Alanya Otelleri       Antalya Otelleri       Side Otelleri       Bodrum Otelleri       Kemer Otelleri       Kemer Otelleri       Olimpos-Çıralı (Olympos) Otelleri      
 
Kredi Kartları      
Facebookta Kesfet.com Twitterda Kesfet.com youtubeta Kesfet.com
Google+
X
Erken Rezervasyon Talep Formu
DMCA.com

Bursa - Çekirge Otelleri

Çekirge bölgesi otelleri için 21.10.2014 - 26.10.2014 Tarihleri Arasında 5 Çekirge Oteli bulunmuştur. Bu Sayfada yer alan 5 otel 104.13 TL ile 0.0 TL Fiyatları arasında ve Oda Kahvaltı, Oda Kahvaltı - Yarım Pansiyon, pansiyon türlerindedir. Çekirge bölgesi otellerinden birini seçtikten sonra giriş ve çıkış tarihlerinizi, kişi sayınızı değiştirebilir, farklı ödeme planlarını anında görebilirsiniz. Bursa - Çekirge Otelleri sayfamızda fiyatları görünmeyen oteller, belirtilen tarih aralıklarında otelin satışı olmadığı içindir. Bunu için farklı bir tarih deneye bilir yada o bölgedeki başka bir otele bakabilirsiniz.
Boyugüzel Termal Otel
Osmangazi - Çekirge Otelleri
Oda Kahvaltı
117,00
TL
104,13
TL
'den itibaren
Boyugüzel Termal Otel, termal hamamı ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere rahat ve güvenli bir tatil sunmaktadır; Bursa Çekirge'de, askeri hastane karşısında yer almakta olup, merkezi konuma sahiptir.Bursa Boyugüzel Termal Otel her biri özel tasarlanmış toplamda 60 oda, 131 yatak kapasitesine sahiptir.Boyugüzel Termal Hotel; BURSA, Osmangazi İlçesi, Çekirge semtinde, Uludağ caddesi üzerinde, Asker hastanesi karşısında bulunmaktadır. Şehir merkezine 5 km., Otobüs Terminali’ne 8 km., Mudanya’da Feribot’a 22 km., Uludağ’a 29 km., Yenişehir Hava alanına 45 km. mesafededir Boyugüzel Termal Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Kervansaray Termal Otel
Osmangazi - Çekirge Otelleri
Oda Kahvaltı - Yarım Pansiyon
161,00
TL
132,02
TL
'den itibaren
Kervansaray Termal Otel 9000m2 alan üzerine kurulu olup toplamda 211 odadan oluşmaktadır. Konum olarak Bursa merkezde bulunan otel Yenişehir Havaalanına 55 km mesafede bulunmaktadır. Otelimizde açık ve kapalı olmak üzere 2 adet termal havuz bulunmaktadır. Bilimsel araştırmalara göre şifalı Termal Suları birçok hastalığa iyi gelmekte ve koruyucu sağlık faaliyetleri çerçevesinde hekimlerce önerilmektedir. Romatizmal hastalıklarda, kireçlenmelere bağlı eklem hastalıklarında, boyun, sırt, bel, omuz, kol, bacak ağrılarında, bazı kısırlıkların tedavisinde, bazı ruhsal hastalıklarda, bazı cilt hastalıklarının tedavisinde, egzama ve derinin kaşıntılı hastalıklarında, ağız içi hastalıklarda, cilt çatlaklarında, müzmin boğaz hastalıklarında, kadın hastalıklarında olumlu sonuçlar vermektedir. Suyun çıkış noktası 45 - 42 derecededir. Termal havuz sıcaklıkları 40 derecedir. Kervansaray Termal Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Kırcı Termal Hotel
Osmangazi - Çekirge Otelleri
Oda Kahvaltı
105,00
TL
87,15
TL
'den itibaren
Bursa Çekirge Kırcı Otel her biri özel tasarlanmış 5 suit oda, 47 standart odası, toplamda 128 oda, 211 yatak kapasitesi vardır.Şerhir merkezin beyaz cennet Uludağ'a uzaklığı 30 km'dir. Kırcı Termal Hotel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Marigold Termal Otel
Osmangazi - Çekirge Otelleri
Marigold Thermal&Spa Hotel’de beş yıldız konforu ve butik otel sıcaklığı bambaşka bir otelcilik anlayışında buluşuyor. Standart otel anlayışından uzak, özgün ve huzurlu bir şehir oteli… 46°C termal suyu da, havuzu da, odaları da, hamamları da, ekibin yüzündeki gülümseme de sıcacık... Kış dönemi boyunca hergün Uludağ'a ücretsiz servis bulunmaktadır. Marigold Termal Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Gönlü Ferah City Hotel
Osmangazi - Çekirge Otelleri
Yeşil Bursa'nın güzel semti Çekirge'de, muhteşem Bursa manzarası eşliğinde, Otel Dilmen sizleri güleryüzü, samimiyeti ve konukseverliği ile ağırlamaktadır; Uludağ eteklerinde, sessiz ortamı ve kaplıcalara olan yakınlığı ile 25 yılı aşkın tecrübesini sizlere sunmaktadır. Gönlü Ferah City Hotel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Bursa - Çekirge Otelleri kategorisinde Toplam 5 Bursa Çekirge Otelleri bulunmuştur.

Tatil Merkezleri Şehir Otelleri Kayak Merkezleri Kaplıca & Termal Otel Türleri Kampanyalar
 
tatil'i kesfet logo
Keşfet Turizm Seyahat A.Ş. Tel: +90 242 515 30 00
Tatil'i Bizimle Keşfedin!
tursab (türkiye seyahat acentaları birliği) logosu
A 6207
visa ve mastercard logoları
SSL Certificate Authority

Sitemap | RSS

Üste Git