Çankırı Çankırı Merkez Otel

Çankırı Merkez Otelleri

Çankırı Merkez Otel Reservasyon

Otel Rezervasyon

keşfet turizm

tatil, otel

tatil köyü ve apart

tatil rehberi
Döviz Kurları EUR2.841 TL GBP3.614 TL USD2.24 TL
Tel:0242 515 30 00
Çalışma Saatlerimiz Biz Sizi Arayalım
Bölge Otelleri               Alanya Otelleri       Antalya Otelleri       Side Otelleri       Bodrum Otelleri       Kemer Otelleri       Kemer Otelleri       Olimpos-Çıralı (Olympos) Otelleri      
 
Kredi Kartları      
Facebookta Kesfet.com Twitterda Kesfet.com youtubeta Kesfet.com
Google+
X
Erken Rezervasyon Talep Formu
DMCA.com

Çankırı - Çankırı Merkez Otelleri

Çankırı Merkez bölgesi otelleri için 31.10.2014 - 05.11.2014 Tarihleri Arasında 3 Çankırı Merkez Oteli bulunmuştur. Bu Sayfada yer alan 3 otel 69.0 TL ile 0.0 TL Fiyatları arasında ve Oda Kahvaltı, pansiyon türlerindedir. Çankırı Merkez bölgesi otellerinden birini seçtikten sonra giriş ve çıkış tarihlerinizi, kişi sayınızı değiştirebilir, farklı ödeme planlarını anında görebilirsiniz. Çankırı - Çankırı Merkez Otelleri sayfamızda fiyatları görünmeyen oteller, belirtilen tarih aralıklarında otelin satışı olmadığı içindir. Bunu için farklı bir tarih deneye bilir yada o bölgedeki başka bir otele bakabilirsiniz.
Sim Prestige Otel
Çankırı - Çankırı Merkez Otelleri
Oda Kahvaltı
75,00
TL
69,00
TL
'den itibaren
İçten bir "Merhaba" ile başlar Sim Prestige Sıcaklığı Ve yine o ilk Merhabadır, konuklara kendisini Müşteri değil Misafir olarak hissettiren. Ayrıcalığı detaylarda yaşamak istiyorsanız, Çankırı şehir merkezinde 48 oda 84 yataklı, restuarant, bar, çok amaçlı salonları, TV salonu, otoparkı ile 1998'den beri hizmet vermekte olan Otel Sim Prestige'de konaklamayı, yemek yemeyi, dinlenmeyi alışkanlıklarınıza eklemelisiniz.Sim Prestige Otel, Ilgaz Dağı Kayak Merkezi'ne 68 km., Esenboğa Ankara Havaalanı'na 90 km. uzaklıktadır. Çankırı şehir merkezinde yeralan Sim Prestige Otel, 1998'den itibaren hizmet vermektedir. Sim Prestige Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Çankırı Büyük Otel
Çankırı - Çankırı Merkez Otelleri
Oda Kahvaltı
87,00
TL
81,78
TL
'den itibaren
Çankırı Büyük Otel; Çankırıya iş için yolu düşenleri ya bu güzel orta Anadolu şehrinindegerini keşfetmek için gelen misafirlerine evlerinin sıcaklıgını ve rahatlıgını aratmıyacak bir ortam sunmaktadır. Çankırı Büyük Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Doruk Otel
Çankırı - Çankırı Merkez Otelleri
Tesiste 250 kişilik restoran, balo salonu, kahvaltı salonu, şömine lobi, çocuk sineması, atari, fotoğraf stüdyosu, kar motoru gezileri kayak ve snowboard okulu bulunmakta olup ayrıca çocuk bakıcısı mevcuttur. Çam, köknar ve sedir ormanları içerisinde yer alan ILGAZ DORUK OTEL, Türkiye’deki dağ otelleri arasında ulaşım ve yol problemi olmayan tek tesisdir. ILGAZ DORUK OTEL, eşsiz manzarası, kaliteden ödünvermeyen çalışma anlayışı ve yenilenen yüzüyle siz değerli konuklarını bekliyor.. .Ilgaz Doruk Otel, Kastamonu yolu üzerinde karayoluna 700 mt mesafede milli park sınırları içersindedir. Doruk Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Çankırı - Çankırı Merkez Otelleri kategorisinde Toplam 3 Çankırı Çankırı Merkez Otelleri bulunmuştur.

Tatil Merkezleri Şehir Otelleri Kayak Merkezleri Kaplıca & Termal Otel Türleri Kampanyalar
 
tatil'i kesfet logo
Keşfet Turizm Seyahat A.Ş. Tel: +90 242 515 30 00
Tatil'i Bizimle Keşfedin!
tursab (türkiye seyahat acentaları birliği) logosu
A 6207
visa ve mastercard logoları
SSL Certificate Authority

Sitemap | RSS

Üste Git