Denizli Karahayıt Otel

Karahayıt Otelleri

Karahayıt Otel Reservasyon

Otel Rezervasyon

keşfet turizm

tatil, otel

tatil köyü ve apart

tatil rehberi
Döviz Kurları EUR2.98 TL GBP4.208 TL USD2.68 TL
Tel:0242 515 30 00
Çalışma Saatlerimiz Biz Sizi Arayalım
Otel Konseptleri               Tek Bay Kabul Eden Oteller       0-14 Yaş Çocuk Ücretsiz Oteller       Aqua Parklı Oteller       En İyi Fiyatlı Oteller        
 
Kredi Kartları      
Facebookta Kesfet.com Twitterda Kesfet.com youtubeta Kesfet.com
Google+
X
DMCA.com

Denizli - Karahayıt Otelleri

Karahayıt bölgesi otelleri için 03.07.2015 - 08.07.2015 Tarihleri Arasında 12 Karahayıt Oteli bulunmuştur. Bu Sayfada yer alan 12 otel 174.885 TL ile 0.0 TL Fiyatları arasında ve Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon - Yarım Pansiyon, pansiyon türlerindedir. Karahayıt bölgesi otellerinden birini seçtikten sonra giriş ve çıkış tarihlerinizi, kişi sayınızı değiştirebilir, farklı ödeme planlarını anında görebilirsiniz. Denizli - Karahayıt Otelleri sayfamızda fiyatları görünmeyen oteller, belirtilen tarih aralıklarında otelin satışı olmadığı içindir. Bunu için farklı bir tarih deneye bilir yada o bölgedeki başka bir otele bakabilirsiniz.
Doğa Thermal Health & Spa
Denizli - Karahayıt Otelleri
Yarım Pansiyon
196,50
TL
174,88
TL
'den itibaren
Bir termal otelden çok daha fazlası Doğa Thermal Health & Spa hizmete açıldı. Doğa Thermal Health & Spa sadece bölgenin termal oteli olmakla kalmayacak, kongre turizmine yönelik özellikleriyle de Denizli’ nin iş dünyasının yoğun olarak ziyaret ettiği noktalardan birisi haline getirecek. Yaz kış aynı sıcaklıkta şifalı termal su, 693 metrekarelik bir alana sahip olan PHYSIOTHERAPY & HEALTH ve SPA merkezi, toplam 4 toplantı salonu, eğlence ve sosyal alanlarıyla Doğa Thermal Health & Spa , bir termal otelden çok daha fazlasını sunuyor. Tesisimiz Denizli'nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt Mahallesi'nde bulunmaktadır. Denizli'ye 20 km uzaklıkta olan tesisimizin Pamukkale ile mesafesi 5 km.dir. Çardak Havaalanı'na 60 km. uzaklıktadır. Doğa Thermal Health & Spa Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Colossae Termal & Spa Otel
Denizli - Karahayıt Otelleri
Yarım Pansiyon
162,00
TL
144,18
TL
'den itibaren
Otelimiz, Pamukkale’nin pamuk yığınını andıran travertenleri ve ilk çağ termal kenti Hierapolis’in kalıntılarının hemen yanı başında 40 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. Denizli’nin İlk Beş Yıldızlı Termal Otelidir. Adını Frigya’nın en önemli yerleşim yerlerinden biri olan COLOSSAE antik şehrinden alan otelimiz Pamukkale'nin travertenleri ve antik termal şehir Hierapolis'in kalıntılarının hemen yanı başındadır. Eğitimli ve deneyimli çalışanları ile misafirlerinin önceliğini kendi önceliği olarak kabul etmiştir. Benimsediği değerlerinden ödün vermeden, referans gösterilebilir bir işletme yapısıyla, sürekli yenilenen çizgisiyle sizlerle yola devam etmenin gururunu taşımaktadır. Otelimiz Pamukkale antik şehrine 2 km, Karahayıt kırmızı su kaynağına 1 km, Denizli şehir merkezine 22 km, Tren garına 20 km, Otogara 25 km ve Çardak Havalimanına 70 km mesafededir. Şehir merkezinden otele ulaşım Denizli otogarından kalkan dolmuş minibüslerle sağlanmaktadır. Otel bölgesinden Denizli'ye ve Pamukkale travertenlerine dolmuş minibüsler kalkmaktadır. Colossae Termal & Spa Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Pam Termal Otel
Denizli - Karahayıt Otelleri
Yarım Pansiyon
156,00
TL
138,84
TL
'den itibaren
Pam Termal Otel, Türkiye'nin batısında Denizli ilinin Pamukkale Karahayıt bölgesinde ormanla kaplı dağların eteğinde yer alır. Pamukkale'nin beyaz travertenlerine karşılık, Karahayıt bölgemiz kırmızı suyu ile ünlüdür. Yılın her mevsiminde yemyeşil ağaçlarla, bahar aylarında ise güllerle bezenen bahçemizin içinde, 8 blok halinde 236 odamız ve 490 yatak kapasitemiz vardır. Bloklarımız birbirine ve kür merkezine bağlantılı bir şekilde yapılmıştır. Pam Termal Otel'in, 58 santigrat derece sıcaklıktaki termal sularından bütün yıl boyunca yararlanabilirsiniz. Doğal olarak oluşan termal çamurlar, tedavi ve güzellik amacıyla yüzyıllardan beri kullanılmaktadır. Termo mineral özellikli bu şifalı sular magnezyum, kalsiyum, karbondioksit, sülfat ve bikarbonat karışımlarıyla birçok alanda tedavi için elverişlidir. Avrupa Kaplıcalar birliğine bağlı ve Sağlık Bakanlığı'ndan ruhsatlı olan tesisimizdeki termal suyumuz, hem banyo hem de içmece olarak kullanılır. Termal banyolarımız ortopedik ve nörolojik rahatsızlıkların giderilmesinde, romatizmal hastalıklarda, çeşitli cilt hastalıklarıyla, hipertansiyon, varis ve hemoroit tedavisinde önemli yararlar sağlar. İçildiğinde ise, gastrit ve mide ülserinde, müzmin kabızlık ve safra kesesi yetersizliğinde, kas yorgunlukları ve kemik erimesinde başarılı sonuçlar verir. Pam Termal Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Herakles Termal Otel
Denizli - Karahayıt Otelleri
Yarım Pansiyon
123,30
TL
107,27
TL
'den itibaren
Beyaz Cennet Pamukkale'nin T.C. Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı ilk oteli SPA Herakles Termal Otel , dinlence, eğlence, tedavi ve rehabilitasyon hizmeti veriyor. Dağların eteğinde, yemyeşil bir arazide kurulan,Pamukkale'ye 10 km uzaklıkta, Denizli evi mimarisindeki SPA Herakles Termal Otel'in tüm odalarında 24 saat boyunca sağlıklı termal su bulunuyor. Bahçemizdeki ana kaynağından "55" derece çıkan Karahayıt'ın kendine has kırmızı, şifalı termal suyu, dinlenme havuzunda bekletilip, 1.30 mt. derinliğindeki termal havuza veriliyor. Herakles Termal Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Şamdan Termal Otel
Denizli - Karahayıt Otelleri
Yarım Pansiyon
80,00
TL
71,20
TL
'den itibaren
PAMUKKALE/KARAHAYIT Termal Oteller Bölgesinde Hizmet Veren 40 Oda 90 Yataklı Otelimiz Termal Olup Odalarında Termal Su Havuzcuğu Ve Duş Vardır. Pamukkale termal kaplıcası sisteminin bir kolu sayılan bu kaplıca, Pamukkale'nin 5 km kuzeyinde, Karahayıt kasabasındadır. Suyunun bileşimi, Pamukkale kaynağına benzemektedir. Ancak sıcaklığı daha fazla olup, serbest karbondioksiti daha azdır. Radyoaktivitesi yüksek olan kaplıca suları, üç kaynaktan çıkar, kaynakların sıcaklıkları 420C , 500C ve 560C dır. Şamdan Termal Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Polat Termal Otel
Denizli - Karahayıt Otelleri
Tam Pansiyon - Yarım Pansiyon
141,75
TL
126,16
TL
'den itibaren
Polat Thermal Hotel Denizli'nin doğa ile bütünleşmiş yeşil ağaçlarla kaplı, modern ve görkemli tesisi, 1989 yılından bu günümüze kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Polat Thermal Hotel, Pamukkale’nin pamuk yığınını andıran travertenleri ve ilk çağ termal kenti Hierapolis’in kalıntılarının hemen yanı başında 40 dönüm arazi üzerine kurulmuş olup, Denizli’nin İlk Beş Yıldızlı Termal Otelidir. Otelimiz, mevcut 252 odanın çoğunun sahip olduğu bahçe, doğal manzarasıyla birlikte, konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Polat Thermal Hotel, Pamukkale Antik Şehri’ne 2 km, Karahayıt su kaynağına 1 km, Denizli şehir merkezine 22 km, tren garına 20 km, otogara 25 km, Çardak Havaalanı’na 70 km mesafededir. Şehir merkezinden otele ulaşım minibüslerle sağlanmaktadır. Polat Termal Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Barika Park Termal Otel
Denizli - Karahayıt Otelleri
Yarım Pansiyon
112,00
TL
99,68
TL
'den itibaren
1 Haziran 2015 tarihinde değişen yeni adıyla Barika Park Termal Hotel olarak kapılarını hizmete açan tesisimiz bu tarihten itibaren Alkolsüz Altarnatif otel olarak hizmetine başlamıştır. Karahayıt’ta doğayla bütünleşmiş, dağın eteğinde, yemyeşil bir atmosferde, çam ormanı manzaralı, 30 dönüm arazi üzerine kurulmuş 1. sınıf bir tatil köyü konseptinde yenilenmiş olmanın heyacanı ile hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Tesisimiz Afyon, Aydın, İzmir, Muğla, Antalya, Burdur ve Isparta illerinin kesişme noktasında olup, Pamukkale’ye 5 km, Denizli şehir merkezine 20 km uzaklıktadır. En yakın havaalanı olan Çardak Havaalanına ise 65 km. mesafededir. Barika Park Termal Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Villa Lycus Butik Otel
Denizli - Karahayıt Otelleri
Yarım Pansiyon
112,50
TL
100,12
TL
'den itibaren
Türkiye' nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Beyaz Cennet Pamukkale' nin oteller bölgesi KARAHAYIT' ta bulunan HOTEL VILLA LYCUS aşağıdaki özellik ve aktiviteleri ile turizm dünyasına merhaba diyor. Villa Lycus Butik Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Lycus River Hotel
Denizli - Karahayıt Otelleri
Yarım Pansiyon
140,00
TL
124,60
TL
'den itibaren
Otelimizin çevresinde bulunan binlerce yıllık tarihi kaplıcaları, tarihi dokusu ve eşsiz hizmet anlayışımızla siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Beyaz Cennet' in İncisi Lycus River Termal Hotel, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Beş Yıldızlı (5*) Turizm İşletme Belgesi ile hizmet vermektedir. Lycus River Hotel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Richmond Pamukkale Termal Otel
Denizli - Karahayıt Otelleri
Tam Pansiyon - Yarım Pansiyon
159,66
TL
142,10
TL
'den itibaren
Doğal tedavi yöntemleri denilince, yıllardır ilk akla gelen modern tıbbın da onayladığı termal tedavidir. Her mevsim 37 Co olan Karahayıt'ın kendine özel kırmızı şifalı suyuyla termal & spa bölümünde yüzme dışında, hareket terapisi, sauna, türk hamamı, şok havuzu, jakuzi, masaj ve diğer kür hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Zengin mineralleri ile eşsiz bir sağlık kaynağı olan termal su hiçbir kimyasal işleme tabi tutulmadan bir adet kapalı ve bir adet açık havuzda hizmet vermektedir. Richmond Pamukkale Thermal otel olarak doğadan gelen şifalı suyu, sizlerin sağlık ve güzelliği için steril ve keyifli ortamlarda sunuyoruz. Richmond Pamukkale Termal Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Reis Termal Otel
Denizli - Karahayıt Otelleri
Reis Otelimiz 60 adet 1+1 Termal Aparttan oluşmaktadır. Ege Bölgemizin 2. büyük kenti olan Denizli, coğrafi konumu, iklimi, doğal ve turistik yönden önemli özelliklere sahip ekonomik faktörleriyle eşsiz bir yerleşim ve uygarlık merkezidir. Reis Termal Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Topaloğlu Otel
Denizli - Karahayıt Otelleri
Ege bölgesinde bulunan, doğası, tarihi ve kültürü ile önemli merkezleri birbirine bağlayan, tarihin, zaferin, mermerin, horozun ve termalin başkenti konum ve ünvanına sahip DENİZLİ ilimizin Pamukkale Karahayıt'da konumlanan otelimiz sizi ve değerli misafirlerinizi ağırlamayı umuyor. Topaloğlu otel size yenilikçi, güleryüzlü hizmet ve sunum anlayışı, 1.200 kişi kapasiteli 5 alternatifli salonları, üst sınıf teknolojik donanım ve güçlü alt yapısı ile her türlü ihtiyaca cevap verebilecek olanaklar sunuyor. Ayrıca Topaloğlu otel, kongre ve toplantı organizasyonları için uluslararası deneyime sahip mutfak ekibinin hazırladığı, deneyimli servis personelin sunduğu farklı molalar, yaratıcı sunum ve menüleri ile damak tadınıza da hitap ediyor. Topaloğlu otel; dinlenme, eğlence, sağlık, alışveriş ve huzuru bir arada yaşamak isteyenlerin ilk adresidir. Topaloğlu Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Denizli - Karahayıt Otelleri kategorisinde Toplam 12 Denizli Karahayıt Otelleri bulunmuştur.

Tatil Merkezleri Şehir Otelleri Kayak Merkezleri Kaplıca & Termal Otel Türleri Kampanyalar
 
tatil'i kesfet logo
Keşfet Turizm Seyahat A.Ş. Tel: +90 242 515 30 00
Tatil'i Bizimle Keşfedin!
tursab (türkiye seyahat acentaları birliği) logosu
A 6207
visa ve mastercard logoları
SSL Certificate Authority

Sitemap | RSS

Üste Git