Kars Sarıkamış Otel

Sarıkamış Otelleri

Sarıkamış Otel Reservasyon

Otel Rezervasyon

keşfet turizm

tatil, otel

tatil köyü ve apart

tatil rehberi
Döviz Kurları EUR2.895 TL GBP3.622 TL USD2.181 TL
Tel:0242 515 30 00
Çalışma Saatlerimiz Biz Sizi Arayalım
Bölge Otelleri               Alanya Otelleri       Antalya Otelleri       Side Otelleri       Bodrum Otelleri       Kemer Otelleri       Kemer Otelleri       Olimpos-Çıralı (Olympos) Otelleri      
 
Kredi Kartları      
Facebookta Kesfet.com Twitterda Kesfet.com youtubeta Kesfet.com
Google+
X
Erken Rezervasyon Talep Formu
DMCA.com

Kars - Sarıkamış Otelleri

Sarıkamış bölgesi otelleri için 24.08.2014 - 29.08.2014 Tarihleri Arasında 2 Sarıkamış Oteli bulunmuştur. Bu Sayfada yer alan 2 otel 236.517 TL ile 0.0 TL Fiyatları arasında ve Oda Kahvaltı, pansiyon türlerindedir. Sarıkamış bölgesi otellerinden birini seçtikten sonra giriş ve çıkış tarihlerinizi, kişi sayınızı değiştirebilir, farklı ödeme planlarını anında görebilirsiniz. Kars - Sarıkamış Otelleri sayfamızda fiyatları görünmeyen oteller, belirtilen tarih aralıklarında otelin satışı olmadığı içindir. Bunu için farklı bir tarih deneye bilir yada o bölgedeki başka bir otele bakabilirsiniz.
Sarıkamış Toprak Otel
Kars - Sarıkamış Otelleri
Oda Kahvaltı
284,96
TL
236,52
TL
'den itibaren
Kars, Sarıkamış Cibiltepe Mevkiinde 2100 metre yükseklikte yaklaşık 15.000 metre kare alan içerisinde Sarıkamış ormanlarıi ile çevrili Erzurum-Kars anayolu üzerinde kurulmuş olan 5 yıldızlı Toprak Sarıkamış Hotel 01 Eylül 2005 tarihi itibariyle kayak ve kültür turizmi konumuyla 12 ay dünya ve Türkiye'ye eşsiz hizmet vermek için açılıyor. Sarıkamış Toprak Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Ce-Mar Sarıkamış Toprak Otel
Kars - Sarıkamış Otelleri
Bayrak Tepe yamaçlarında kurulu Sarıçam Ormanı içerisinde tamamen doğayla barışık ve özgün Mimari yapısıyla, 2005 yılında hizmete giren tesis, eşsiz manzarası ve mükemmel konumu ile gün boyu canlı animasyon ve aktiviteleri ile, damak zevkinize hitap eden mutfağı, dağ - kayak pisti manzaralı rahat ve konforlu odaları ile konuklarına unutulmaz bir tatil yaşatmayı hedef bilen hizmet anlayışı ile hayal edemeyeceğiniz bir tatil sunmaktadır. Kars Havalimanına 60 Km., Erzurum Havalimanı 170 Km. uzaklıkta olup, Sarıkamış şehir merkezine 4 Km.‘dir. Skipasslar Hotel misafirlerine ücretsiz olup depozito uygulanmaktadır. 9 adet Pistlerin uzunluğu 25 km. dir, 2 adet Pist zirveden Karanlık dere mevkisine, 5 adet pist zirveden 1’ci Etab mevkiisine, 2 pist ise zirveden otele kadar uzanmaktadır. 3 adet Telesiyej mevcuttur.2 Başlangıç Pist, Kolay Pist 1 adet, Orta Pist 3 adet, Zor Pist 3 adet , Cross Country Pisti çevre uzunluğu 50 km olup, 5 km.’si Uluslararası Cross Country Federasyonu tescillidir. Ce-Mar Sarıkamış Toprak Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Kars - Sarıkamış Otelleri kategorisinde Toplam 2 Kars Sarıkamış Otelleri bulunmuştur.

Tatil Merkezleri Şehir Otelleri Kayak Merkezleri Kaplıca & Termal Otel Türleri Kampanyalar
 
tatil'i kesfet logo
Keşfet Turizm Seyahat A.Ş. Tel: +90 242 515 30 00
Tatil'i Bizimle Keşfedin!
tursab (türkiye seyahat acentaları birliği) logosu
A 6207
visa ve mastercard logoları
SSL Certificate Authority

Sitemap | RSS

Üste Git