Mersin Silifke Otel

Silifke Otelleri

Silifke Otel Reservasyon

Otel Rezervasyon

keşfet turizm

tatil, otel

tatil köyü ve apart

tatil rehberi
Döviz Kurları EUR2.994 TL GBP4.225 TL USD2.704 TL
Tel:0242 515 30 00
Çalışma Saatlerimiz Biz Sizi Arayalım
Otel Konseptleri               Tek Bay Kabul Eden Oteller       0-14 Yaş Çocuk Ücretsiz Oteller       Aqua Parklı Oteller       En İyi Fiyatlı Oteller        
 
Kredi Kartları      
Facebookta Kesfet.com Twitterda Kesfet.com youtubeta Kesfet.com
Google+
X
DMCA.com

Mersin - Silifke Otelleri

Silifke bölgesi otelleri için 04.07.2015 - 09.07.2015 Tarihleri Arasında 4 Silifke Oteli bulunmuştur. Bu Sayfada yer alan 4 otel 151.745 TL ile 0.0 TL Fiyatları arasında ve Oda Kahvaltı, Herşey Dahil, pansiyon türlerindedir. Silifke bölgesi otellerinden birini seçtikten sonra giriş ve çıkış tarihlerinizi, kişi sayınızı değiştirebilir, farklı ödeme planlarını anında görebilirsiniz. Mersin - Silifke Otelleri sayfamızda fiyatları görünmeyen oteller, belirtilen tarih aralıklarında otelin satışı olmadığı içindir. Bunu için farklı bir tarih deneye bilir yada o bölgedeki başka bir otele bakabilirsiniz.
Calamie Beach Club Otel
Mersin - Silifke Otelleri
Oda Kahvaltı
170,50
TL
151,75
TL
'den itibaren
Akdeniz üzerinde kurulmuş olan Calamie Hotel & Beach Club, sahile sadece 150 metre mesafededir. Otelimizin tüm odaları deniz manzaralıdır ve otel ayrıca, köşesinde spa küveti bulunan bir açık yüzme havuzuna sahiptir. Aynı zamanda Otelimize ait olan Calamie Beach Club adındaki tesisimiz, Otelimizin hemen yan koyunda bulunmaktadır. Ve de gün içerisinde ücretsiz servis kalkmaktadır. Otelimizde konaklayan misafirlerimiz Calamie Beach Club’da Akdeniz’in eşsiz denizinden faydalanıp eğlenceli vakit geçirebileceklerdir. Cehennem Çökükleri yaklaşık 2 km uzaklıktadır. Üç Güzeller Mozaiği ve Poimenios Hamamı, otelimize 200 metre mesafede bulunmaktadır. Mersin şehir merkezine 55 km, Adana Şakır Paşa havalimanına 130 km (1 saat 15 dakika) Kızkalesi'ne 5 km, Silifke’ye 19 km. mesafede olup, tarihi ve turistik merkezlerin yanında bulunmaktadır. Calamie Beach Club Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Mia Resorts Pinepark Holiday Club
Mersin - Silifke Otelleri
Herşey Dahil
213,84
TL
183,90
TL
'den itibaren
Balayı İndirimi %10
Henüz keşfedilmemiş Doğu Akdeniz'in güzel koylarından birinde; toplam 160.000 metrekare yeşil alanda, yaklaşık üç bin adet çam, limon ve meyve ağacının gölgesinde kurulmuş bir tatil beldesi. Mia Resorts Pinepark genel görünüş Büyüleyici bir atmosferin konukseverlikle birleştiği, samimi hizmetlerin seçkin bir konforla sunulduğu, doyumsuz güzellikte özel bir dünya. Animasyon ekibimiz eşliğinde gündüz çeşitli spor aktiviteleri, oyunlar, turnuvalar; akşamları ise eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor. Haftalık Düzenlenen Programların ayrıntılarını ve sürprizleri öğrenmek için panolarımıza bakmanız yeterli.... Mia Resorts Pinepark Holiday Club Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Altınkum Tatil Köyü
Mersin - Silifke Otelleri
Tesisimizin bulunduğu bu bölge çevre koruma kurumuna bağlı olduğundan yapılaşma ÖÇK hükümlerine tabidir. Yapılaşma çok sınırlıdır çok katlı binalar yapılmamaktadır. Susanoğlu (Atakent) ile Taşucu arasında bulunan bölgede yapılaşma genellikle 300 ile 700 m arasındaki mesafeden sonraya yapılaşmaya izin verilmiştir. Nedeni carettacarettalar ve göçmen kuşların sıkça rastlandığı bir bölge olmasıdır. Tesisimiz Göksu Deltasına 3 km. mesafededir. Göksu deltası civarı yörede ‘’Kuş Cenneti’’ diye ifade edilmektedir. Özellikle sonbahar ve ilk bahar aylarında kanatlı hayvan türlerinin sıkça izlendiği bir alandır. Otelimiz, Mersin’e 75 km, Adana havaalanına 140 km, Kızkalesine 19 km, Silifke’ye 9 km uzaklıktaki Atayurt beldesinin içinden 6 km güneye, deniz yönüne gidilerek ulaşılan Göksu Deltası yakınında, Arkum beldesi Altınkum mahallesindedir. Altınkum Tatil Köyü Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Altın Orfoz Otel
Mersin - Silifke Otelleri
Mersin'in Tarihi Yerlerinin Tam Ortasında, Kendisine Özgü Doğal Güzelliği Mavi Bayraklı Tertemiz Deniz Suyu, Cennet Cehennem'den Gelen Yeraltı Suyunun Beslediği Bölgenin En Güzel, En Şirin Koyu, Profesyonel ve Deneyimli Personeli İle Sizlere Yılın 12 Ayı Hizmet Vermektedir. Otelimiz, Adana Havaalanına 130 Km (90 dk), Mersin'e 65 Km, Silifke'ye 17 Km Uzaklıktadır. Altın Orfoz Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Mersin - Silifke Otelleri kategorisinde Toplam 4 Mersin Silifke Otelleri bulunmuştur.

Tatil Merkezleri Şehir Otelleri Kayak Merkezleri Kaplıca & Termal Otel Türleri Kampanyalar
 
tatil'i kesfet logo
Keşfet Turizm Seyahat A.Ş. Tel: +90 242 515 30 00
Tatil'i Bizimle Keşfedin!
tursab (türkiye seyahat acentaları birliği) logosu
A 6207
visa ve mastercard logoları
SSL Certificate Authority

Sitemap | RSS

Üste Git