Nevşehir Otel

Nevşehir Otelleri

Nevşehir Otel Reservasyon

Otel Rezervasyon

keşfet turizm

tatil, otel

tatil köyü ve apart

tatil rehberi
Döviz Kurları EUR2.836 TL GBP3.603 TL USD2.242 TL
Tel:0242 515 30 00
Çalışma Saatlerimiz Biz Sizi Arayalım
Bölge Otelleri               Alanya Otelleri       Antalya Otelleri       Side Otelleri       Bodrum Otelleri       Kemer Otelleri       Kemer Otelleri       Olimpos-Çıralı (Olympos) Otelleri      
 
Kredi Kartları      
Facebookta Kesfet.com Twitterda Kesfet.com youtubeta Kesfet.com
Google+
X
Erken Rezervasyon Talep Formu
DMCA.com

Nevşehir Otel

Nevşehir bölgesi otelleri için 26.10.2014 - 31.10.2014 Tarihleri Arasında 60 Nevşehir Oteli bulunmuştur. Bu Sayfada yer alan 20 otel 98.64 TL ile 102.44 TL Fiyatları arasında ve Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon - Yarım Pansiyon, Oda Kahvaltı - Sadece Yatak, Oda Kahvaltı, Oda Kahvaltı - Yarım Pansiyon pansiyon türlerindedir. Nevşehir bölgesi otellerinden birini seçtikten sonra giriş ve çıkış tarihlerinizi, kişi sayınızı değiştirebilir, farklı ödeme planlarını anında görebilirsiniz. Nevşehir Otel sayfamızda fiyatları görünmeyen oteller, belirtilen tarih aralıklarında otelin satışı olmadığı içindir. Bunu için farklı bir tarih deneye bilir yada o bölgedeki başka bir otele bakabilirsiniz.
Nevşehir Alt Bölgeleri
Dadak Termal Otel
Nevşehir Otelleri - Kozaklı
Yarım Pansiyon
109,60
TL
98,64
TL
'den itibaren
Kayseri –Ankara Karayolu Üzerindeki Topaklı’dan 24 Km İçeride yer almakta .Kayseri Hava Alanına 95 Km, Nevşehir Hava Alanına 85 km. Kapadokya'ya 60 km ve Kozaklı Şehir Merkezine 1,5 Km mesafede bulunmaktadır. Termal Suyun Etkileri ise; Çeşitli Adale ve Kemik Rahatsızlıkları (Bel Ve Boyun Fıtığı), Kireçlenme, Kısmi Felç, Egzama, Sivilce ve çeşitli Deri Rahatsızlıkları, Mide ve Bağırsak Rahatsızlıkları, Çeşitli Böbrek ve İdrar Yolu Rahatsızlıkları, Ağrılı Romatizmal Rahatsızlıklar (Lumbago, Siyatik gibi), Stres ve buna bağlı rahatsızlıklar (Asabiyet, Uykusuzluk, Fiziksel Ve Ruhsal Yorgunluk), Ciltte Gençleştirici, Kırışıklıkları Azaltıcı, Saçları ve Tırnakları Güçlendirici ve Parlaklık verici etkileri mevcut.Ayrıca diğer Balneolojik Tedavilerde de kullanılıyor. **Önemli bir uyarı Termal sular içmek için kullanılmıyor. Dadak Termal Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Kattre Termal Otel
Nevşehir Otelleri - Kozaklı
Yarım Pansiyon
120,00
TL
103,20
TL
'den itibaren
Kozaklı termal suyunda radon gazı bulunmaktadır. Radon gazı sayesinde suda bulunan mineraller vücut tarafından hızla emilmektedir. Termal su özellikle romatizmal tedaviler, kas ve iskelet ağrıları, ameliyat sonrası hücre gelişimi ve cilt hastalıkları için idealdir. Nevşehir'e 85 km | Kayseri'ye 90 km | Kapadokya'ya 60 km | Kırşehir'e 85 km | Ankara'ya 275 km Nevşehir Havaalanı'na 85 km | Kayseri Havaalanı'na 90 km uzaklıktadır. Kattre Termal Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Grand Termal Hotel
Nevşehir Otelleri - Kozaklı
Yarım Pansiyon
90,00
TL
73,80
TL
'den itibaren
Hekim kontrolünde banyo uygulamaları şeklinde inflamatuvar romatizmal hastalıkların (romatiod artrit, ankilozun spondilit başta olmak üzere) kronik dönemlerinde: kronik bel ağrısı, osteoartrit gibi nonintlamatuvar eklem hastalıklarının; miyozit, tendinit, travma, fibromiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde tamamlayıcı tedavi unsuru olarak, ortopedik operasyonlar, beyin ve sinir cerrahisi sonrası gibi uzun süreli hareketsiz kalma durumlarında mobilizasyon çalışmalarında, kronik dönemdeki seçilmiş nörolojik rahatsızlıklarda, cerebral palsy gibi hastalıkların tedavisinde rehabilitasyon amacıyla, stres bozukluğu, nörovejetatif distoniler örneklerindeki gibi genel stres bozukluklarında ve spor yaralanmalarında tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir. Kozaklı Grand Termal Hotel Ankara’ya 260 Km, Kırşehir’e 85 Km, Nevşehir’e 85 Km, Kayseri’ye 85 Km Nevşehir Havaalanına 80 Km, Yozgat 85 Km, Kayseri Havaalanına 90 Km Mesafededir. Grand Termal Hotel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Divaisib Termal Resort
Nevşehir Otelleri - Kozaklı
Tam Pansiyon - Yarım Pansiyon
119,00
TL
104,72
TL
'den itibaren
Termal suyumuz romatizmal hastalıklar başta olmak üzere kas iskelet sinir sistemi hastalıklarının rehabilitasyonu ve tedavisine cilt, kadın doğum, kalp damar dolaşım sistemi, uriner sistem solunum yolu ve sindirim sistemi hastalıklarına iyi gelmektedir. Antioksidan özelliği ile hücre ölümünü azaltıp yaşlanma etkilerini geciktirmektedir. Nevşehir'e 85 km | Kayseri'ye 90 km | Kapadokya'ya 60 km | Kırşehir'e 85 km | Ankara'ya 275 km Nevşehir Havaalanı'na 85 km | Kayseri Havaalanı'na 90 km uzaklıktadır. Divaisib Termal Resort Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Alfina Cave Hotel
Nevşehir Otelleri - Kapadokya
Oda Kahvaltı - Sadece Yatak
168,92
TL
143,58
TL
'den itibaren
30 Toplam oda, 70 toplam yatak, 2 delux oda, 2 suit oda. Bahçe, dağ ve tarih manzarası vardır.Alfina Cave Otel ; Nevşehir Havaalanı 45 km. Kayseri Havaalanı 60 km. şehir merkezinde, Ören yeri yakınında bulunmaktadır. Alfina Cave Hotel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Akuzun Otel
Nevşehir Otelleri - Ürgüp
Oda Kahvaltı
95,29
TL
79,09
TL
'den itibaren
Akuzun Otel; Persler dönemine kadar uzayan eski bir isme sahip olan Kapadokya’da 1989 yılında Kapadokya’nın doğal taşı ile inşa edilmiştir. Ürgüp’ün eski evleri arasında bulunan otel geniş bahçesi ile dikkat çekmektedir.Peri bacalarını, eski evleri, yer altı şehirlerini, kiliseleri gezebilir, balon uçuşlarıyla şarap bağlarını görebilir, at turları yapabilir ve bu muhteşem doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Akuzun Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Roza Resort Termal Otel
Nevşehir Otelleri - Kozaklı
Yarım Pansiyon
84,00
TL
69,72
TL
'den itibaren
Dünyada ve Türkiye de içerisinde RADON GAZI bulunan ender termal sulardan birisi de Nevşehir ili Kozaklı ilçesin’dedir. Radon Gazı toprağın derinliklerinden yeryüzüne doğru ilerlerken kazandığı ısı sayesinde madenleri eritip bünyesine katar. Thermomineral suda erimiş halde bulunmasına rağmen yeryüzüne ulaştığında gaz haline dönüşür. Radon Gazı 15 dakika teneffüs edildiğinde bile kana geçer. Bu element termo mineral sudaki tüm minareler ve maden eriyiklerinin atomlarına ayrışarak vücut tarafından daha kolay emilimine yardımcı olur. Roza Resort Termal Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Matianasos Hotel
Nevşehir Otelleri - Göreme
Yarım Pansiyon
76,58
TL
68,92
TL
'den itibaren
Göreme'nin En güzel konumlarından birine sahip otelimizde. Bir yandan modern hotel konforunu yaşarken bir yandan da Tarihin derinliklerine inme şansına sahip olacaksınız. Göreme açık hava Müzesine ve kiliselere 500 metre mesafede, Avanos ve Ürgüp'e yakın olan hotelimiz konumu itibariyle de sizleri cezbecektir. Sabahları teras kahvaltımızda göreceğiniz enfes doğa harikaları ve onlarca Balon sizleri oldukça etkileyecek görsel bir şölen sunuyor. Matianasos Hotel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Buket Cave Otel
Nevşehir Otelleri - Nevşehir Merkez
Oda Kahvaltı
85,00
TL
72,25
TL
'den itibaren
Uçhisar'da bir tepenin üzerinde yer alan Buket Cave Hotel, çevredeki vadilerin panoramik manzaralarını sunmaktadır. Ücretsiz ortak Wi-Fi hizmeti sunan otelde bir bahçe ve restoran bulunmaktadır.Cave Restaurant, geleneksel Kapadokya yemekleriyle hizmet vermektedir. Buket Cave Hotel, kendi yetiştirdiği taze meyve ve sebzeleri kullanmaktadır. Buket Cave Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Çiner Otel
Nevşehir Otelleri - Göreme
Oda Kahvaltı - Yarım Pansiyon
77,00
TL
72,38
TL
'den itibaren
Doğa ve tarihin dünyada en güzel bütünleştiği yer Kapadokya'da tatil yapmanın zevkini Çiner Otel Göreme'de yaşacaksınız. Çiner Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Taşsaray Otel
Nevşehir Otelleri - Nevşehir Merkez
Yarım Pansiyon
95,90
TL
79,60
TL
'den itibaren
Mazisi tarihi çağlara dayanançeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmış medeniyetin kucağında hotel taşsaray bu gizemi yaşamak ve tarihe tanıklık etmek için sizleri çağırıyor.kapısından girdiğiniz andan itibaren Anadolu insanının üstün misafirperverliğiyle karşılanacaksınız. bu muhteşem atmosferde benzersiz bir deneyime hazırmısınız? Taşsaray Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Dinler Nevşehir
Nevşehir Otelleri - Nevşehir Merkez
Yarım Pansiyon
91,00
TL
80,99
TL
'den itibaren
Dinler Hotels – Nevşehir, merkezi konumu ve bahçe manzaralı odalarında misafirlerin ihtiyaç duyabileceği tüm detaylar ile konuklarına kaliteli hizmet ve konfor sunmaktadır. Türkiye’mizin en özel bölgesi Kapadokya’nın İl Merkezi Nevşehir’de bulunan Kapadokya’ya ait bir saklı cennet. Dinler Nevşehir Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Büyük Avanos Oteli
Nevşehir Otelleri - Avanos
Yarım Pansiyon
102,75
TL
92,47
TL
'den itibaren
Avanos ilçesinde bulunan Büyük Avanos Oteli, Göreme Milli Parkı'na 6 km mesafededir. Otelde uydu TV ve minibar içeren klimalı odalar ve açık yüzme havuzu yer alır. Büyük Avanos'un odaları modern mobilyalarla donatılmıştır. Tüm konaklama birimlerinde bir kanepenin yer aldığı oturma alanı vardır. Özel banyolarda saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleri standarttır. Kahvaltı her gün açık büfe tarzında servis edilmektedir. Otelin restoran ve barı, yerel ve uluslararası yemeklerin yanı sıra yerli ve yabancı şaraplardan oluşan bir liste ile hizmet vermektedir. Otel personeli, sıcak hava balonu, binicilik, bisiklet, vadi yürüyüşü turları ile Ihlara Vadisi'ne ve çeşitli yer altı şehirlerine günlük geziler düzenleyebilir. Havuz alanı güneşlenmek için idealdir. Büyük Avanos Oteli'nin geleneksel dekore edilmiş salonunda rahatlayabilirsiniz. Kayseri Erkilet Havaalanı ise 75 km uzaklıktadır. Otel bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur. Büyük Avanos Oteli Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Cappadocia Abras Cave Otel
Nevşehir Otelleri - Ürgüp
Oda Kahvaltı
112,00
TL
92,96
TL
'den itibaren
Cappadocia Abras Cave Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Burcu Kaya Otel Ürgüp
Nevşehir Otelleri - Kapadokya
Yarım Pansiyon
105,00
TL
96,60
TL
'den itibaren
Bucu Kaya Otel;tarihin ve kültürün birleşerek bir ihtişama dönüştüğü Kapadokya'nın merkezi, Ortahisar’dadır. Selçuklu mimarisinin genel etkisiyle kayadan oyularak yapılmış, titizlikle hazırlanmış dekoru ile 82 oda ve 164 yatak kapasitesine sahip olup, Kapadokya'nın zenginliğine konforu ekleyerek unutamayacağınız bir tatil geçirmeniz için tam 20 yıldır sizlere hizmet vermektedir. Burcu Kaya Otel Ürgüp Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Dinler Otel Ürgüp
Nevşehir Otelleri - Kapadokya
Yarım Pansiyon
112,00
TL
97,44
TL
'den itibaren
Dinler Ürgüp Otel ; Kapadokya'nın gözbebeği Ürgüp şehir merkezine sadece 500 metre mesafede bulunan Dinler Hotels - Ürgüp, 20.000 m2'lik alanda yeşillik içerisine kurulmuş 172 odalı modern yapısıyla ve eşsiz Ürgüp manzarasıyla sizleri bekliyor. Dinler Otel Ürgüp Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Dedeman Cappadocia Otel & Convention Center
Nevşehir Otelleri - Nevşehir Merkez
Yarım Pansiyon
112,00
TL
99,68
TL
'den itibaren
1989 yılından bu yana hizmet veren Dedeman Kapadokya, etkileyici kaya oluşumlarının oluşturduğu mağaralar ve eşsiz tarihi yapıları barındıran manzarasıyla, iş dünyasının olduğu kadar macera ve keşif tutkunlarının da tercihi olmaktadır. 1000 katılımcıya kadar hizmet verebilen toplantı salonları ve mükemmel konumu ile Dedeman Kapadokya, konuklarının toplantı ve eğitim ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap verebilecek niteliktedir. Türk hamamı, fitness merkezi, sağlık kulübü, kapalı ve açık havuzları ile konforlu konaklamanın tüm donanımlarını sunmaktadır.Türkiye'nin en önemli kongre merkezlerinden biri olarak kabul edilen 5 yıldızlı Dedeman Hotel, geniş bir yelpazede eğlence ve iş olanakları sunmaktadır.Dedeman Cappadocia Hotel & Convention Center, Kayseri Havaalanı'na 85 km, Tuzköy Nevşehir Havaalanı'na 35 km ve otobüs durağına 5 km mesafededir. Şehir merkezi ise sadece 2 km uzaklıktadır. Dedeman Cappadocia Otel & Convention Center Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Lykia Lodge Kapadokya
Nevşehir Otelleri - Kapadokya
Yarım Pansiyon
116,45
TL
100,15
TL
'den itibaren
LykiaLodge, Nevşehir ve Göreme'den sadece 5 km uzaklıktadır ve ücretsiz özel otopark ve Wi-Fi, spor tesisleri ve ferah odalar sunmaktadır. Odalar konforlu bir oturma alanı ve klima ile donatılmıştır. Konuklar tam donanımlı fitness salonu, tenis kortu ve açık yüzme havuzundan yararlanabilirler. LykiaLodge'daki restoranda, Orta Anadolu şarapları ile birlikte bölgenin geleneksel yemekleri servis edilmektedir. LykiaLodge, at sırtında, bisiklette veya sıcak hava balonunda Kapadokya'yı keşfetmek isteyen misafirler için geziler ayarlayabilmektedir. Lykia Lodge Kapadokya Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Yıltok Hotel
Nevşehir Otelleri - Avanos
Yarım Pansiyon
119,12
TL
102,44
TL
'den itibaren
1990 yılında Türk ve Kapadokya turizminin hizmetine açılan Avanos Hotel Yıltok 16 yıldır hizmetlerini ve işletmesini yenileyerek misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. 178 oda 356 yatak kapasite ile yılda yaklaşık olarak 30.000 yabancı ve yerli misafir ağırlayan otelimiz Avanos ilçesinin en büyük yatak kapasitesine sahip olup geniş bahçesi terası ve havuzu ile de yöre insanına düğün, toplantı vb. etkinliklerle hizmet etmektedir. Yıltok Hotel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
El Puente Cave Hotel
Nevşehir Otelleri - Ürgüp
Oda Kahvaltı
119,12
TL
102,44
TL
'den itibaren
brahimpaşa Köyü’ndeki taştan bir binada yer alan El Puente Hotel, Kapadokya'daki kaya oluşumları ve güzel avludan panoramik manzaralar sunan bir terasa sahiptir. Tesisin ortak alanlarında ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. El Puente Cave Hotel’in beyaz renkte dekore edilmiş olan odaları otantik mobilyalara sahiptir. Günlük kahvaltıda yerel ürünler kullanılmaktadır. Türk mutfağından yemekler servis eden restoranlarda talep üzerine vejetaryen seçenekler de hazırlanabilir. Konuklar, otelin barında yerel şarapların tadına bakabilirler. El Puente Cave Hotel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
« Önceki 1 3
Nevşehir Otel kategorisinde Toplam 60 Nevşehir Otelleri bulunmuştur.

Tatil Merkezleri Şehir Otelleri Kayak Merkezleri Kaplıca & Termal Otel Türleri Kampanyalar
 
tatil'i kesfet logo
Keşfet Turizm Seyahat A.Ş. Tel: +90 242 515 30 00
Tatil'i Bizimle Keşfedin!
tursab (türkiye seyahat acentaları birliği) logosu
A 6207
visa ve mastercard logoları
SSL Certificate Authority

Sitemap | RSS

Üste Git