Yalova Yalova Merkez Otel

Yalova Merkez Otelleri

Yalova Merkez Otel Reservasyon

Otel Rezervasyon

keşfet turizm

tatil, otel

tatil köyü ve apart

tatil rehberi
Döviz Kurları EUR2.656 TL GBP3.556 TL USD2.364 TL
Tel:0242 515 30 00
Çalışma Saatlerimiz Biz Sizi Arayalım
Bölge Otelleri               Alanya Otelleri       Antalya Otelleri       Side Otelleri       Bodrum Otelleri       Kemer Otelleri       Kemer Otelleri       Olimpos-Çıralı (Olympos) Otelleri      
 
Kredi Kartları      
Facebookta Kesfet.com Twitterda Kesfet.com youtubeta Kesfet.com
Google+
X
DMCA.com

Yalova - Yalova Merkez Otelleri

Yalova Merkez bölgesi otelleri için 28.01.2015 - 02.02.2015 Tarihleri Arasında 5 Yalova Merkez Oteli bulunmuştur. Bu Sayfada yer alan 5 otel 109.44 TL ile 0.0 TL Fiyatları arasında ve Oda Kahvaltı - Yarım Pansiyon, Oda Kahvaltı - Tam Pansiyon - Yarım Pansiyon, Yarım Pansiyon, pansiyon türlerindedir. Yalova Merkez bölgesi otellerinden birini seçtikten sonra giriş ve çıkış tarihlerinizi, kişi sayınızı değiştirebilir, farklı ödeme planlarını anında görebilirsiniz. Yalova - Yalova Merkez Otelleri sayfamızda fiyatları görünmeyen oteller, belirtilen tarih aralıklarında otelin satışı olmadığı içindir. Bunu için farklı bir tarih deneye bilir yada o bölgedeki başka bir otele bakabilirsiniz.
Lova Spa & Otel
Yalova - Yalova Merkez Otelleri
Oda Kahvaltı - Yarım Pansiyon
114,00
TL
109,44
TL
'den itibaren
Yalova'da Termal KEyfi..
LOVA HOTEL SPA; farklı damak tatlarına hitap eden restaurant, L'Cafe ve bar hizmetleriyle farklı kullanım alanları, 1.500 metrekare genişliğindeki Lova Health Club; Spa & Fitness Merkezi, birbirinden farklı ölçü ve özelliklerde Toplantı & Davet Salonları, konforlu odaları ile Yalova için yepyeni bir yaşam kültürü sunuyor. Uluslararası mutfakların leziz alternatifleriyle Türk mutfağının vazgeçilmez tatlarını bir arada sunan Lova Hotel Restaurant, günün yorgunluğunu atabileceğiniz konforlu odaları ve keyifli zamanlar geçirebileceğiniz L'Cafe ile eğlenmek, ruhlarını ve bedenlerini dinlendirmek isteyenler Lova Hotel Spa 'da aradıkları her şeyi bulacaklar. Aynı zamanda spordan vazgeçemeyenler için son teknoloji ile donatılmış bir spor merkezi sunan Lova Hotel masmavi suların dinlendirici etkisini hissedeceğiniz büyüleyici açık/kapalı havuzlarıyla Spa-Fitness misafirlerine sağlık, eğlence, rahatlık ve konforu bir arada yaşatıyor. Kartal-Pendik-Yenikapı istikametinden gelen misafirlerimiz için,Yalova iskelesinden kalkan vasıtalar ile rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Kara yolu ile geliyorsanız,Yalova merkezden Samanlı - Termal istikametine devam etmeniz gerekmektedir. Yalova merkeze 2,5 km mesafede Mavi - Yeşil yol üzerinde yer alan Lova Hotel & Spa Çınarcık yol ayrımında bulunmaktadır. Lova Spa & Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Yalova Termal Kaplıcaları
Yalova - Yalova Merkez Otelleri
Oda Kahvaltı - Tam Pansiyon - Yarım Pansiyon
189,00
TL
160,65
TL
'den itibaren
Yalova Kaplıcası suları, kalsiyum, sülfatlı ve florürlü miks termomineral sular sınıfındandır.Toplam mineralizasyonu yaklaşık 1500 mg/L düzeyindedir.Ayrıca Kaplıca Suyu renksiz, berrak ve tatlıcadır. 1911 yılında Roma'da yapılan Kaplıcalar yarışmasında "Suları Faydalı En İyi Kaplıca" ödülünü almıştır. Yalova Termal suyunun banyo kürü şeklinde kullanımı, özellikle romatizmal hastalıklarda etkilidir. Yalova Kaplıcalarında yapılan banyo kürlerinin, romatizmal hastalıklar arasında özellikle kireçlenme üzerine olumlu etkileri ve ağrı eşiğini yükseltici etkileri Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji Anabilim dalınca yapılan çalışmalar ile gösterilmiştir.Ayrıca florür, ve sülfat içerikleri nedeniyle diş çürüklerinin önlenmesi, bazı fonksiyonel mide ve barsak hastalıklarında ( örneğin barsak tembelliğinde ) ve safra kesesi tembelliğinde içme kürü olarak uygulanabilir. Otelimizde kapalı termal havuz ve aile banyoları ile termal suyun ayrıcalığından yararlanabilir, fitness salonumuzda her türlü fizik aktivitelerinizi gerçekleştirebilir ve 2 adet son derece konforlu döşenmiş saunamız ve masaj salonumuz ile günün yorgunluğunu çıkarabilirsiniz.160 kişilik konferans salonumuz , 150 kişilik kapalı restoran ,250 kişilik veranda restoran ve 50 araçlık otoparkımız ile hizmet veren otelimiz yurt içinden ve yurt dışından gelen misafirlerimize sağlık ve kongre turizminde ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır. Tesisimize ulaşım oldukça kolaydır, feribot iskelesine olan uzaklığı 12 Km , hızlı feribot iskelesine ise 13 Km mesafededir. Deniz yolu kullanacak konuklarımız: Yeni kapı, Kartal, Pendik İskelelerinden Yalova İl Merkezi'nde bulunan iskelelere, Eski Hisar İskelesi üzerinden Topçular İskelesine ulaşabilirler. Yalova Termal Kaplıcaları Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Green Termal Otel
Yalova - Yalova Merkez Otelleri
Yarım Pansiyon
199,50
TL
177,56
TL
'den itibaren
Termalde Sömestre Keyfi ...
Yalova Feribot İskelesi, Green Termal Hotel'e 18 km uzaklıktadır. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı feribot kullanıldığında 75 km mesafededir. İsteğe bağlı olarak ek ücret karşılığında ulaşım servisi ayarlanabilir. Green Termal Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Azim Termal Otel
Yalova - Yalova Merkez Otelleri
Yalova'ya 12 Km. uzaklıktaki Termal, Yalova turizminin en önemli merkezidir. Dünyaca ünlü kaplıcaları her yıl binlerce turist ağırlamaktadır. İlçede bulunan Sudüşen şelalesi merkeze 7 Km. uzaklıkta olup en güzel doğal kaynaklarındandır ve tracking için uygun bir parkurdur. Azim Termal Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Limak Termal Butik Otel
Yalova - Yalova Merkez Otelleri
İlk misafiri Mustafa Kemal Atatürk olan tarihi otel, Limak Turizm Grubu tarafından aslına uygun olarak yeniden inşa edildi. Otel ‘ Limak Thermal Boutique Hotel’ adıyla misafirlerini ağırlamaya başladı. Yaşadığı dönemi yansıtmasına büyük özen gösterilen otelin restorasyon çalışmalarında 300 kişilik özel bir ekip yer aldı. Her oda için hattalar ve kalemkarlar ayrı ayrı hünerlerini sergilediği ‘Limak Thermal Boutique Hotel’de toplam 48 oda bulunuyor. Oda numaraları Atatürk’ün doğum tarihi olan 1881’le başlayıp 1938’e kadar devam ediyor. 1938 numaralı odanın üzerinde sonsuzluk işareti ‘∞’ yazan kapı ise Atatürk’ün ölümsüzlüğünü simgeliyor. Bu otel, Versay sarayından esinlenerek dekore edilmiş iç mekanlar ve kolonyal tarz mimarisini bir araya getirmektedir. Spada termal hidromasaj küveti, kuru ve ıslak sauna, çeşitli masaj ve güzellik terapileri mevcuttur. Limak Thermal Hotel, kaplıcalarıyla ünlü Termal ilçesinde yer almaktadır. Yalova şehir merkezi yaklaşık 12 km uzaklıktadır. Limak Termal Butik Otel Otelinin Detaylı konaklama fiyat'ları için tıklayınız.
Yalova - Yalova Merkez Otelleri kategorisinde Toplam 5 Yalova Yalova Merkez Otelleri bulunmuştur.

Tatil Merkezleri Şehir Otelleri Kayak Merkezleri Kaplıca & Termal Otel Türleri Kampanyalar
 
tatil'i kesfet logo
Keşfet Turizm Seyahat A.Ş. Tel: +90 242 515 30 00
Tatil'i Bizimle Keşfedin!
tursab (türkiye seyahat acentaları birliği) logosu
A 6207
visa ve mastercard logoları
SSL Certificate Authority

Sitemap | RSS

Üste Git