10. Yılda 50.000'den fazla mutlu müşteri
Kayıt Ol Giriş Yap
Çağrı Merkezi
ÇAĞRI MERKEZİ
0 242 515 3000
Sizi arayalım
Tıklayın Sizi Arayalım
Çukurova Otelleri
Haritada Görüntüle
Müsaitlik Durumu
Fiyat Aralığı
  - 
Puan
Konaklama Tipi
Bölge
Çukurova Otelleri
Sıralama:  

ÇUKUROVA OTELERİ VE ADANA OTELLLERİ

Çukurova, Adana'nın dört merkez ilçesinder birisidir. Çukurova, Adana'nın Seyhan ilçesinin 2008 yılında ikiye bölünmesinin ardından oluşmuştur.

Çukurova'nın kuzeyinde ve batısında Toros dağları, Karaisalı ilçesi yer alırken doğusunda ise Seyhan Baraj gölü, Seyhan nehri ve Seyhan ilçesi yer almaktadır.

Çukurova ilçesinde bağlı 27 mahalle yer almaktadır.

Çukurova ilçesi Akdeniz ikliminin altındadır. Bu nedenle yazları sıcak ve yağışsız geçerken kışları ise ılık ve oldukça yağışlıdır. Çukurova'da yaz aylarında ölçülen en yüksek sıcaklık 28 derece olurken en soğuk ay ortalaması ise 9.3 derecedir. Çukurova'nın doğal bitki örtüsü 1500 metre yükseltiye kadar makilik, denize yakın bölgelerde ise kumcul ve tuzcul bitkilere rastlanır.

Çukurova otelleri hakkında bilgi almak için bizi arayın 0 242 515 30 00

Facebook'da Keşfet Twitter'da Keşfet Google Plus'da Keşfet Youtube'da Keşfet Instagram'da Keşfet Linkedin'de Keşfet
Güvenli Alışveriş Noktası
Akdenizin En Büyük Otel Ağı
kesfet.com
Keşfet Turizm Seyahat A.Ş. Türsab A Sınıfı (Belge No: 6207) seyahat acentesi lisansına sahiptir. Keşfet Turizm Seyahat olarak misyonumuz müşterilerimize kapsamlı ve iyi ürünler sunarak müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktır. Turizm ve Teknolojinin iç içe geçtiği günümüzde, müşterilerimizin sitemizdeki tüm ürünleri rahatça incelemeleri sağlayıp, istedikleri ürünlerin alımını en kolaya indirgemektir.
kesfet.com
Keşfet Turizm Seyahat A.Ş. ©2017
Hakkımızda Güvenlik ve Gizlilik Ödeme & İade Şartları Tüm Bölgeler Tüm Temalar Hizmet Şartları İletişim
Sayfada anılan tüm otel konaklama fiyatları, Havale ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Sadece belirli dönemlerde geçerlidir.
DMCA.com
kesfet.com